Akademia Beyond.pl 2.0 w Gdańsku

6.10 w Gdańskiej Wyższej Szkole Bankowej odbyły się kolejne warsztaty z wirtualizacji i administracji chmurą obliczeniową mające na celu poszerzenie wiedzy specjalistów IT w tych obszarach.

W tematykę zarządzania chmurą, uczestników Akademii wprowadził nagrodzony tytułem VMware vExpert 2015 – Jarosław Zieliński, który specjalizuje się głównie w obszarach wirtualizacji, sieci komputerowych oraz monitoringu infrastruktury IT opartej o rozwiązania Open Source.

W dalszej części Uczestnicy otrzymali indywidualne środowiska testowe i mogli spróbować swoich sił w administracji chmurą pod okiem ww. eksperta.

Finalną część warsztatów poprowadził Arkadiusz Rybakowski. A.Rybakowski to specjalista z firmy Intel, pracujący w dziale Enterprise Solution Sales i odpowiadający za aspekty techniczne produktów i technologii stosowanych w rozwiązaniach korporacyjnych. Od kilku lat przeprowadza szkolenia dla kluczowych klientów i partnerów firmy. Podczas wydarzenia pomógł uczestnikom zgłębić temat wirtualizacji.

Uczestnicy wydarzenia wykazali się wysokim poziomem wiedzy i zainteresowaniem poruszaną tematyką. Po ukończeniu każdy z nich otrzymał unikalną koszulkę oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Chciałbyś wziąć udział w kolejnych warsztatach?

Dowiedz się więcej o Akademii Beyond.pl