Beyond.pl jedynym polskim finalistą DCD Global Awards w historii konkursu

Beyond.pl został nominowany w konkursie DCD Global Awards w kategorii dotyczącej skali działalności, która wpływa na transformację gospodarki (The Infrastructure Scale-Out Award). W finale poznańskie centrum danych rywalizowało z projektami z Norwegii, Chin oraz Turcji. Zwycięzcą został turecki Isbank.

To olbrzymi sukces nie tylko dla naszej firmy, ale także dla całego środowiska IT w Polsce – mówi o nominacji do finału Michał Grzybkowski, Prezes i Założyciel Beyond.pl. – Pierwszy raz w 10-letniej historii tego konkursu polskie przedsiębiorstwo dostało się do finału. Data Center 2 to dobrze przemyślana i innowacyjna inwestycja, a nasza oferta jest wyjątkowa także dla zagranicznych klientów. Jesteśmy dumni, że doceniło to międzynarodowe środowisko ekspertów – mówi o zgłoszonym projekcie CEO.

Nominacja została przyznana przez specjalnie powołaną dla kategorii komisję. Podczas uroczystej gali w Londynie Beyond.pl reprezentował także wiceprezes Bartłomiej Danek, Zespół Marketingu oraz przedstawiciele mediów.

Gratulujemy laureatowi z Turcji! Więcej informacji o konkursie na dcdawards.global.