Beyond.pl mecenasem konferencji Cloud Community

4 kwietnia braliśmy udział w jednej z największych w Polsce konferencji dotyczącej chmury obliczeniowej. We wnętrzach Concordia Design w Poznaniu prezentowaliśmy m.in. case study dotyczący naszej współpracy z twórcą aplikacji dla kierowców Yanosik.pl.

Podczas wydarzenia prelegentem Beyond.pl był Maciej Madziała specjalizujący się w wirtualizacji. Wspólnie z Adamem Tychmanowiczem, prezesem zarządu firmy Neptis SA, która stworzyła aplikację Yanosik.pl, przedstawiał korzyści technologiczne i biznesowe płynące z wykorzystania chmury prywatnej. Premierę miał również film, który Beyond.pl przygotowywał wspólnie z klientem oraz partnerem – marką Intel (wkrótce dostępny na naszej stronie).

Poza wystąpieniem Beyond.pl zorganizował również stoisko promocyjne, a w przerwach uczestnicy mogli zobaczyć film prezentujący Data Center 2. – Udział w tego typu przedsięwzięciu jest dla nas nieocenioną szansą na prezentację możliwości Beyond.pl dużej grupie specjalistów, która nie tylko znajduje się w jednym czasie i miejscu, ale także jest zmotywowana do zdobywania nowej wiedzy – podsumowuje Tomasz Sobol, Dyrektor Marketingu Beyond.pl. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób, była to czwarta edycja tej imprezy.

Zobacz naszą prezentację: http://bit.ly/2nDimqc