Beyond.pl partnerem kongresu technologicznego

FutureTech Kongres to wiodące wydarzenie technologiczne, które w tym roku zgromadziło w Warszawie ponad 2500 uczestników. Beyond.pl był jedną z głównych firm wspierających event.

Konferencja odbyła się w Multikinie Złote Tarasy. W sali kinowej emitowano nasz film promujący Data Center 2, który zapowiadał wiceprezes Bartłomiej Danek.

Niezwykle cenna była dla nas część networkingowa – komentuje Tomasz Sobol, Dyrektor Marketingu Beyond.pl. – Konferencja zaowocowała nawiązaniem wielu kontaktów biznesowych, które w przyszłością mogą wpłynąć na rozwój firmy zarówno pod kątem sprzedażowym, jak i wizerunkowym. Dodatkowo nasi pracownicy mieli szansę posłuchać inspirujących prezentacji innych ekspertów – wylicza. Wystąpiło ponad 150 panelistów. Gościem honorowym był wicepremier Mateusz Morawiecki, który w swojej wypowiedzi podkreślał, że polskie firmy technologiczne przebijają się już na międzynarodowym rynkach.

Wydarzenie towarzyszące stanowiła gala FutureTech Night, podczas której Bartłomiej Danek wręczył nagrodę dla Pana Jacka Kornosza – COO Currency One w kategorii Currency Exchange Solution.