Beyond.pl z szansą na "Oscara" branży data center!

Centrum danych z Poznania znalazło się w gronie finalistów międzynarodowego konkursu DCD Global Awards 2017 w kategorii „The Infrastructure Scale-Out Award”. Zgłoszony projekt to otwarcie Data Center 2 wraz z przyznaniem certyfikatu bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942. Laureatów poznamy 7 grudnia.

Konkurs jest nazywany „Oscarami” branży data center i ma na celu wyłonienie najbardziej innowacyjnych realizacji IT minionych 12 miesięcy. Kategoria, w której nominację otrzymał Beyond.pl, przeznaczona jest dla olbrzymich projektów data center angażujących tysiące ludzi oraz wpływających na transformację gospodarki.

Zwycięzcą zostanie ten, kto najlepiej zaprezentuje korzyści wynikające z działalności na dużą skalę. Z Beyond.pl o tytuł walczą:

– Lefdal Mine (Norwegia),
– Tencent (Chiny),
– T. Is Bankasi (Turcja).

Poprzednimi nagrodzonymi w tej kategorii byli m.in. Facebook, Microsoft czy Oracle.

Finaliści w każdej kategorii byli wyłaniani przez jury. To potwierdzenie, że nasza realizacja została doceniona przez niezależnych, obiektywnych ekspertów w międzynarodowym środowisku – mówi CEO i założyciel Beyond.pl Michał Grzybkowski.

„Nominacja do finału tego prestiżowego konkursu odzwierciedla Państwa ciągłe dążenie do stosowania najlepszych praktyk oraz doskonałość, która jest znakiem rozpoznawczym firmy” – tak jury argumentowało wybór poznańskiego przedsiębiorstwa. Zwycięzcy tegorocznej edycji zostaną ogłoszeni 7 grudnia podczas uroczystej gali w Londynie, na której obecny będzie zarząd Beyond.pl wraz z zaproszonymi gośćmi.

Konkurs DCD Global Awards organizowany jest od 2006 roku przez Data Center Dynamics – brytyjską firmę eventowo-medialną o światowym zasięgu. Przez 10 lat organizatorzy nagrodzili ponad 250 innowacyjnych projektów IT, które zmieniają branżę technologiczną. Wśród docenionych byli poza wspomnianym Microsoftem, Facebookiem i Oracle także m.in. Visa, Dropbox, Citibank, Virgin Media czy University of Cambridge.

Więcej informacji o konkursie na dcdawards.global.