Beyond.pl wzmacnia Zarząd. Nowa osoba na pokładzie

Do Zarządu Beyond.pl dołączył Piotr Cegieła, który pełni funkcję Członka Zarządu ds. Finansów i Inwestycji. W firmie, poza obszarem finansowym, będzie odpowiadał także za usprawnienie procesów wewnętrznych, HR oraz administrację. Wcześniej związany był przez ponad 7 lat z Volkswagen Group Polska.

– Beyond.pl rozwija się naprawdę dynamicznie, dlatego musimy wzmacniać nie tylko poszczególne zespoły, ale także grono pracowników decyzyjnych na poziomie zarządu – mówi Michał Grzybkowski, Prezes i Założyciel firmy. – Piotr posiada duże doświadczenie przy międzynarodowych projektach, również tych związanych z IT. Skupia się jednocześnie na celach finansowych oraz synergii działań biznesowych. To bardzo istotne w kontekście rozbudowy zespołu i poszerzenia portfolio usług Beyond.pl – dodaje Grzybkowski.

– Dołączam do firmy zorientowanej na przyszłość, która tworzy usługi zmieniające biznesową rzeczywistość w Polsce. To dla mnie wielka motywacja i jednocześnie wyzwanie. Wierzę, że będę mógł wnieść do zespołu nową wartość – przyznaje Piotr Cegieła. – Miałem już okazję zapoznać się z zapleczem technologicznym Data Center 2. Ogrom pracy włożony w tą inwestycję robi na mnie duże wrażenie. Cieszę się, że rozpoczynam pracę w tak innowacyjnym przedsiębiorstwie skupionym na bezpieczeństwie danych – dodaje.

Zarząd Beyond.pl zwiększył się zatem z dwóch do trzech osób. Obecnie w jego skład wchodzą: Michał Grzybkowski (Prezes i Założyciel Beyond.pl), Bartłomiej Danek (Wiceprezes i Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu) oraz od maja Piotr Cegieła (Członek Zarządu ds. Finansów i Inwestycji).

***

Piotr Cegieła – ekspert w zakresie zarządzania finansami i projektami oraz w usprawnianiu procesów wewnętrznych. Posiada doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP na dużą skalę. W Beyond.pl pełni funkcję Członka Zarządu ds. Finansów i Inwestycji. Poza obszarem finansów odpowiada także za HR i administrację. Wcześniej związany głównie z Volkswagen Group Polska jako Dyrektor ds. Projektów Strategicznych i Dyrektor Logistyki. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Jest członkiem Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), międzynarodowej organizacji skupiającej liderów branży finansowej.