Data Center 2 laureatem konkursu architektonicznego i z szansą na kolejną nagrodę!

Budynek Data Center 2 został nagrodzony w konkursie „Fasada Roku 2016” w kategorii budynek niemieszkalny. Beyond.pl ma także szansę na tytuł „BRYŁA ROKU 2016”.

Elewacja centrum danych została zaprojektowana przez ELD Poland Sp. z o.o., a urzeczywistniona przez Budimex S.A. Komisję urzekła spójnością formy i funkcji konsekwentnie komunikowanej poprzez użyte materiały. Obiekty zgłoszone do konkursu oceniane są pod względem zastosowanej kolorystyki oraz struktury. Powinny one podkreślać walory budynku, a także jego wkomponowanie w otoczenie.

To dla nas duże wyróżnienie. Jesteśmy dumni, że naszą wspólną z podwykonawcami pracę docenia nie tylko branża IT, ale także przedstawiciele innych profesji – cieszy się Tomasz Sobol, Dyrektor Marketingu w Beyond.pl. – Budynek Data Center 2 miał charakteryzować się nie tylko funkcjonalnością, ale także estetyką spójną z naszą komunikacją. Jedną z podstawowych wartości dla Beyond.pl jest bezpieczeństwo. Koncept architektoniczny nowego centrum danych także to podkreśla  – dodaje.

Przeczytaj podsumowanie konkursu

Obecnie trwa także konkurs „BRYŁA ROKU 2016”, w którym Beyond.pl również ma szansę na zwycięstwo. Komisja wybrała 10 najlepszych polskich realizacji minionego roku. Jedną nagrodę przyzna jury, druga przypadnie obiektowi z największą liczbą głosów internautów. Rywalizacja trwa do 22 maja. Oddaj swój głos na Beyond.pl!