Beyond.pl partnerem tegorocznej edycji IDC Predictions 2017

DC Predictions to cykl wydarzeń organizowanych przez międzynarodową firmę badawczą IDC. Celem serii wydarzeń organizowanych w największych miastach Europy jest zgromadzenie wiodących firm z branży ICT i omówienie najważniejszych trendów, jakie będą kształtować ten rynek w najbliższych latach.

 

Tegoroczna edycja IDC Predictions miała miejsce 7 lutego w Warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton. Trwające ponad 12 godzin wydarzenie zgromadziło ponad 300 liderów z branży. Wydarzenie otworzył film informujący, że Beyond.pl Data Center 2 już działa ( obejrzyj video). Całość podzielona została na 6 sekcji omawiających najważniejsze trendy technologiczne, w tym m.in. Cloud Computing, IoT, Mobility oraz Cognitive Systems. Sporo mówiło się także o nadejściu 4-tej platformy i  nowego zjawiska tzw. Augemented humanity.

 

Jednym z ekspertów uczestniczących w Panelu podsumowujących wydarzenie był Bartłomiej Danek, Wiceprezes Beyond.pl. Głównym tematem dyskusji było poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „Czy gwałtowny rozwój technologii jest zagrożeniem czy szansą na rozwiązanie globalnych kryzysów?”.