Interaktywnie.com o rekordowej zbiórce Siepomaga i chmurze Beyond.pl

Kolejna charytatywna akcja Siepomaga.pl to kolejny rekord w liczbie zebranych funduszy. W ciągu zaledwie 6 pierwszych dni akcji, udało się zebrać aż 6 milionów złotych dla małego Kajtka!

Siepomaga.pl to pierwsza i największa w Polsce internetowa platforma pomagania. Jak informuje portal interaktywnie.com, coraz więcej organizacji charytatywnych decyduje się na umieszczenie swoich akcji do Internecie, z czym związane jest też spore niebezpieczeństwo. Jak możemy przeczytać w interaktywnie.com:

„…W przypadku projektów, których model biznesowy opiera się na pozyskaniu jak największej widowni w krótkim czasie, efekty są trudne do przewidzenia. Niesie to ze sobą ryzyko zarówno przeszacowania nakładów, jak i ich niedoszacowania, a co za tym idzie strat finansowych wynikających z utraty widowni…”

W jaki sposób akcje charytatywne radzą sobie z technologicznymi zagrożeniami wynikającymi z tak ogromnej popularności? Przeczytaj cały artykuł: 6 milionów złotych w 6 dni. Jak utrzymać wydajność strony przy takiej popularności?