Beyond.pl na VMware vForum i Dell Technologies Forum

Wrzesień i październik to miesiące bogate w wydarzenia z branży IT. Wykłady ekspertów, informację o nowych technologiach, trendach oraz zmianach systemowych to doskonała okazja do spotkania z klientami i zrozumienia ich potrzeb.

vForum, Dell Technologies Forum, SI Customer Day to wydarzenia skoncentrowane na aktualnie głównej potrzebie rynku, jaką jest adopcja multi-clouda w procesie cyfrowej transformacji. Ważnym tematem jest również zbliżająca się konieczność migracji systemu SAP do SAP S/4HANA. Dlatego też w trakcie powyższych wydarzeń rozmawialiśmy z uczestnikami i doradzaliśmy, jak poradzić sobie z tymi wyzwaniami.

“Dziś nie ma branży, która nie stoi przed decyzją jak zmodernizować swoje IT i sprostać wyzwaniom stawianym przez rynek, klientów oraz dostawców oprogramowania. Podążanie ścieżką inną niż bezpieczny i elastyczny cloud, to ryzykowne biznesowo i kosztowo rozwiązanie. Cieszy mnie fakt, że firmy na rynku polskim dostrzegają już nowe możliwości biznesowe jakie umożliwia chmura obliczeniowa” – mówił na spotkaniach Tomasz Sobol – CMO w Beyond.pl.

Więcej na temat rozwiązań Chmury dla Biznesu w Beyond.pl znajdziesz: VMwaree24cloudAzure Stack.