Startup your Tech

Unikalny program wsparcia technologicznego dla startup-ów z Polski i Europy. Skup się na rozwoju i skalowaniu biznesu, my zajmiemy się utrzymaniem technologii!

Zgłoś swój startup!

Podział zadań jest prosty: Ty zajmujesz się rozwojem biznesu, my zajmujemy się doborem architektury i technologii.

Startup your Tech to dedykowany startupom program wspierający część technologiczną rodzących się biznesów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie utrzymania IT – począwszy od bezpłatnych usług doradczych, poprzez zamodelowanie optymalnej architektury IT dla projektowanych rozwiązań a kończąc na preferencyjnych warunkach ich utrzymania i administracji.

Startując z nowym pomysłem lub rozwijając obecny produkt należy do całości podejść kompleksowo. Równolegle z modelem biznesowym należy uwzględnić technologię, która uniesie projekt na swoich barkach. Rozwiązania IT i koszty z tym związane są nieodłącznym elementem każdego biznesu. 

Nie musisz już szukać odpowiedzi i tracić na to swojego cennego czasu – zostaw to nam!

Local support | Beyond.pl

Nasi eksperci przeprowadzą z Twoim zespołem darmowe konsultacje i zaprojektują ścieżkę technologiczną pomagając optymalnie wybrać narzędzia dostosowane do Twoich potrzeb.

Nie trać pieniędzy i czasu. Zgłoś swój startup do naszego programu – StartUp your Tech – i skup się na swoim biznesie! A my zajmiemy się resztą.

Obejrzyj!

Dlaczego warto zgłosić się do programu.

Bezpłatne doradztwo i opieka techniczna ekspertów IT

Program daje dostęp do unikalnych kompetencji technicznych bez konieczności ponoszenia opłat za wsparcie consultingowe. Nasz zespół przeanalizuje Twoje indywidualne wymagania IT i dobierze rozwiązanie uwzględniające zakładany rozwój oraz możliwości finansowe. Ogranicz koszty utrzymanie zespołu IT lub samodzielnie obsługuj infrastrukturę.

Preferencyjne warunki utrzymania infrastruktury IT

Każdy startup może liczyć na konkurencyjną ofertę przygotowaną na podstawie gruntownej analizy.

Zwiększenie atrakcyjności wśród inwestorów

Będąc uczestnikiem programu wspólnie z profesjonalistami IT zbudujesz strategię IT dla swojego produktu – oszacujesz koszty w kilkuletniej perspektywie, wybierzesz model utrzymania infrastruktury zgodny z zapotrzebowaniem biznesu i zapewnisz najlepsze zaplecze infrastrukturalne. Profesjonalne przygotowanie środowiska IT start-upu wyróżni Twój biznes i ułatwi pozyskanie inwestorów.

Wsparcie biznesowe w ramach ekosystemu

Startupy korzystające z usług infrastrukturalnych otrzymują od nas bezpłatny dostęp do strefy co-workingowej na terenie biurowca klasy AAA w poznańskim kampusie Beyond.pl. W ramach programu będą obywać się również cykliczne MeetUpy z przedstawicielami VC, firm doradczych i technologicznych, którym celem będzie skalowanie rozwijających się biznesów.

Wprowadź swój biznes na wyższy technologicznie poziom.

Skup się na swoim projekcie, rozwijaj go i pozyskuj inwestorów - techniczne sprawy związane z infrastrukturą IT zostaw nam.

Etapy Programu

1

Zgłoszenie

Jeżeli uważasz, że to program dla Twojego biznesu – zgłoś się poprzez formularz online.

2

Selekcja

Na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego ocenimy Twój pomysł biznesowy i dokonamy ostatecznej weryfikacji do programu. Jesteśmy otwarci na podpisanie NDA, aby Wasze biznesowe know-how było odpowiednio zabezpieczone.

3

Startup your Tech – Analiza

Gratulujemy - jesteś w programie! Eksperci Beyond.pl wspólnie z przedstawicielami start-upu analizują ścieżkę rozwoju produktu i na tej podstawie rekomendują model utrzymania infrastruktury IT wraz z analizą finansową. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji oraz planów rozwoju zostanie zarekomendowane najlepsze możliwe rozwiązanie. Może to być zarówno utrzymanie infrastruktury on-premise, skorzystanie z usług chmury publicznej globalnych dostawców, chmury prywatnej, czy też rozwiązanie hybrydowe.

4

Startup your Tech – Planowanie

W zakresie planowania architektury będziemy współpracować ze swoimi partnerami, tak by Wasz start-up otrzymał optymalne rozwiązanie z punktu widzenia technologicznego i finansowego. Zapewniamy dostęp do takich technologii jak uczenie maszynowe, rozpoznawanie obrazu, maszyny wirtualne, back-up czy disaster recovery. W ramach wsparcia merytorycznego uzyskacie dostęp do cyklicznie organizowanych spotkań edukacyjnych. Co więcej, będziemy na te spotkania zapraszać do współpracy inwestorów, w tym fundusze venture capital oraz znanych przedstawicieli środowiska startupowego.

5

Startup your Tech – Utrzymanie technologii

Po finalizacji modelu utrzymania wchodzimy w fazę realizacji – uruchamiamy utrzymanie i administrację infrastruktury IT na preferencyjnych warunkach.

6

Startup your Tech – Co-working i mentoring

Zapewniamy nie tylko wdrożenie wcześniej opracowanego planu, ale również w ramach współpracy oferujemy możliwość bezpłatnego skorzystania z przestrzeni Co-Workingowej w jednym z najnowocześniejszych Data Center w Europie oraz gwarantowany dostęp do szkoleń, które będziemy organizować w ramach projektu: startUP your tech!

Benefity

Darmowe konsultacje z ekspertami od środowisk cloudowych

Każdy zgłoszony i pozytywnie rozpatrzony wniosek to dostęp do 3 godzinnych konsultacji

 

Zaprojektowanie architektury

Po konsultacjach – nasi eksperci przygotują dla Was dokument z zaproponowaną optymalną dla Waszego Startupu architekturą.

Przestrzeń CO-WORKINGOWA

Każdy zespół, który postanowi skorzystać z rozwiązań oferowanych przez Beyond.pl będzie mógł również skorzystać z bezpłatnej przestrzeni coworkingowej w jednym z najnowocześniejszych Data Center w Europie.

Bezpieczne miejsce dla Waszego Produktu

Pierwsze w Europie Środkowo-Wschodniej data center z certyfikatem Rated 4 wg ANSI/TIA-942 oraz innowator na rynku usług IT.

Meetupy technologiczne

Spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin od technologii chmurowych poprzez projektowanie produktów kończąc na spotkaniach z przedstawicielami VC oraz przedstawicielami startupów które osiągnęły już sukces komercyjny

Mentoring

Dla firm, które podejmą decyzję i zostaną z nami na dłużej – przygotowaliśmy cykl spotkań mentoringowych.

Partnerzy projektu

Formularz aplikacyjny