Veeam Backup

Kompleksowa usługa Backup as a Service.
Utrzymuj kopie zapasowe w jednym z trzech najbezpieczniejszych data center w Unii Europejskiej.

Wyślij zapytanie

Czym jest usługa Veeam Backup?

Veeam Backup w Beyond.pl to usługa Backup as a Service bazująca na świadczonych przez nas zasobach data center i chmury oraz technologii rynkowego lidera w obszarze obsługi backupów (Veeam).

W ramach usługi Veeam Backup uruchamiamy procesy backupu według ustalonych z klientem polityk oraz utrzymujemy w naszych centrach danych utworzone kopie zapasowe. Są one tworzone w modelu incremental, czyli przyrostowo. Pozwala to na możliwie najszybsze przeprowadzenie procesu tworzenia kopii zapasowych.

Wykorzystanie technologii Veeam pozwala nam tworzyć i przechowywać kopie zapasowe danych bez względu na źródłowy model ich utrzymywania – przeprowadzimy procedury backupu dla danych przechowywanych w chmurze globalnej, zwirtualizowanej infrastrukturze, maszynach fizycznych, jak i w aplikacjach korzystających z różnych systemów operacyjnych.

backup veeam najlepiej w Beyond.pl

Korzyści Veeam Backup w Beyond.pl

Bezpieczna lokalizacja kopii zapasowych

Jesteśmy jednym w Europie Środkowej i jednym z trzech w Unii Europejskiej centrum danych spełniającym rygorystyczne wymagania certyfikacji ANSI/TIA-942 na poziomie Rated 4, która potwierdza najwyższe standardy bezpieczeństwa data center w zakresie projektowania, mechaniki, zasilania i telekomunikacji. Od uruchomienia obiektu w 2016 roku, Data Center 2 Beyond.pl działa bez przerw lub awarii. Utrzymywanie kopie zapasowych w środowiskach chmurowych zlokalizowanych w naszych centrach danych to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa.

Wysoka jakość infrastruktury IT

Wysoka jakości infrastruktury IT

W Beyond.pl pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości sprzęcie od rynkowych liderów, zapewniając najwyższą wydajność i minimalizując awarie. Budując środowiska chmurowe, w których utrzymujemy kopie bezpieczeństwa klientów korzystamy z rozwiązań HPE, Dell, Intel, Pure Storage. Możesz być pewny, że Twoje kopie zapasowe są utrzymywane na najlepszej dostępnej na rynku infrastrukturze.

Najlepsza technologia do obsługi backupów

Realizacja backupów odbywa się z wykorzystaniem narzędzi firmy Veeam, która jest liderem na rynku replikacji i ochrony danych w Europie. Gartner w raporcie Magic Quadrant for Enterprise Backup and Recovery Software Solutions wiele razy lokował rozwiązania Veeam w segmencie Lidera.

Ograniczenie kosztów | Beyond.pl

Oszczędność kosztów

Usługa Veeam Backup pozwala na szybkie uruchomienie i bezpieczne przechowywanie kopii bezpieczeństwa bez konieczności inwestowania we własną infrastrukturę IT, zakup oprogramowania, przygotowanie lokalizacji innej niż ośrodek podstawowy do utrzymywania backup.

Szybkie uruchomienie | Beyond.pl

Szybkość uruchomienia usługi

Uruchomienie pierwszych kopii bezpieczeństwa jest możliwe już w kilka dni od podpisania umowy.

wirtualizcja

Kopii bezpieczeństwa off-site

Posiadamy techniczne możliwości, aby Twoje backupy utrzymywać w lokalizacji innej niż systemy źródłowe. Działamy zgodnie z najlepszy standardami realizując politykę backupów krzyżowych.

Wolność w zakresie utrzymania

Format kopii zapasowych Veeam został zaprojektowany z myślą o ich łatwym przenoszeniu między różnymi chmurami, platformami, środowiskami i urządzeniami. Jeżeli podejmiesz decyzję o zmianie lokalizacji lub środowiska, w którym przechowujesz backupy – technologia nie będzie ograniczeniem.

Certyfikowany partner Veeam

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w utrzymywaniu środowisk backup z wykorzystaniem techologii Veeam.

Veeam CSP Gold partner

Klienci usług backup

Autostrada wielkopolska klient Beyond.pl

Autostrada
Wielkopolska

Usługi budowlane

Castorama klient Beyond.pl

Castorama Polska
 

Retail

EMC Beyond.pl

EMC
 

Usługi dla zdrowia

Karlik klient Beyond.pl

Karlik
 

Dealer aut

Neveon klient Beyond.pl

Neveon (Eurofoam)
 

Automotive

Pepco klient Beyond.pl

Pepco
 

Retail

Spar
 

Retail

Polenergia Dystrybucja klient Beyond.pl

Polenergia Dystrybucja
 

Energetyka

Skontaktuj się z nami