Najnowocześniejsze Centrum Danych w Europie

Beyond.pl Data Center 2

Data Center 2 to 12 000 m2 powierzchni technologicznej przeznaczonej pod kompleksowe usługi data center i cloud computing dla biznesu.

To jedyne centrum danych w Europie Środkowo-Wschodniej z certyfikatem Rated 4 wg ANSI/TIA-942 potwierdzającym najwyższy standard bezpieczeństwa we wszystkich czterech obszarach: architektury, mechaniki, zasilania i telekomunikacji. Dodatkowo, system zarządzania bezpieczeństwem informacji w obu centrach danych Beyond.pl jest zgodny z normą ISO 27:0001.

Data Center 2 Beyond.pl zostało zaprojektowane z zachowaniem najwyższego poziomu ciągłości działania przy zapewnieniu maksymalnej energooszczędności (PUE 1.1 i 1.4).

certyfikat pci dss

PCI DSS Certificate of Compliance

Światowy standard bezpieczeństwa ustalony przez organizacje finansowe zapewniający ochronę danych osobowych posiadaczy kart.

certyfikat rated 4 wg ANSI/TIA-942

Rated 4 wg ANSI/TIA-942

Spełnienie normy ANSI/TIA-942 we wszystkich czterech obszarach: architektury, mechaniki, zasilania i telekomunikacji.

certyfikat iso 27001

ISO/IEC 27001:2013

Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO/IEC 27001 to potwierdzenie najwyższego poziomu bezpieczeństwo przetwarzania danych.

Mocne strony Data Center 2

Bezpieczeństwo

Jedyne centrum danych w Europie Środkowo-Wschodniej z certyfikatem Rated 4 wg ANSI/TIA-942 potwierdzającym najwyższy standard bezpieczeństwa.

Neutralność telekomunikacyjna

Własna infrastruktura światłowodowa łącząca centra danych Beyond.pl zapewnia dostęp do ponad 20 operatorów telekomunikacyjnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Wydajność

Pierwsze centrum danych w Polsce gwarantujące efektywność zużycia energii na poziomie PUE 1.1. Mniejsze zużycie energii przekłada się z kolei na niższą cenę usług.

Chłodzenie adiabatyczne

Pierwsze w Polsce data center wyposażone w dwa systemy chłodzenia: tradycyjny i adiabatyczny. Innowacyjny system adiabatyczny efektywnie się przekłada na obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Ciągłość działania

Gwarancja dostępności do zasobów na poziomie 99,995% potwierdzona dodatkową umową SLA. Dwutorowy system zasilania nawet w przypadku awarii zapewnia dostęp do danych.

Parametry techniczne

Interesują Cię parametry techniczne naszych centrów danych?

Jakich informacji potrzebujesz?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności