Wirtualny Spacer

Beyond.pl Data Center 2 to 12 000 m2 powierzchni technologicznej przeznaczonej pod kompleksowe usługi data center i cloud computing.

To jedyne centrum danych w Unii Europejskiej z certyfikatem Rated 4 wg ANSI/TIA-942 potwierdzający najwyższy standard bezpieczeństwa we wszystkich czterech obszarach: architektury, mechaniki, zasilania i telekomunikacji.

Data Center 2 zostało zaprojektowane z zachowaniem najwyższego poziomu ciągłości działania przy zapewnieniu maksymalnej energooszczędności. Przy pełnym wykorzystaniu mocy pozwala to osiągnąć PUE na poziomie 1.2.

Parametry techniczne DC2

Katalog Beyond.pl

Pobierz katalog firmowy i poznaj nas lepiej

Pobierz katalog

Co zyskujesz?

Bezpieczeństwo

Najwyższy standard ochrony danych i wbudowany proces kontroli zabezpieczeń potwierdzone certyfikatami branżowymi. W tym certyfikat ISO/IEC 27001, PCI DSS oraz jedyny w Unii Europejskiej certyfikat Rated 4 wg ANSI/TIA-942.

Wydajność

Tworzymy zoptymalizowane środowiska IT skalowalne w czasie rzeczywistym. Wskaźnik PUE w Data Center 2 przy pełnym wykorzystaniu mocy wynosi 1.2, co zapewnia stałą redukcję zużycia energii elektrycznej. Niższe koszty energii przekładają się z kolei na niższą cenę usług.

Neutralność telekomunikacyjna

Własna infrastruktura światłowodowa łącząca oba centra danych zapewnia dostęp do ponad 20+ operatorów o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Masz swobodę wyboru dostawcy pod kątem parametrów technicznych i ceny.

Ciągłość działania

Dwutorowy system zasilania i rozległa infrastruktura do tworzenia kopii zapasowych zapewniają stałą gotowość Twojej infrastruktury IT do pracy. Gwarantujemy dostępność usług na poziomie SLA do 99,9999% w skali roku.

Elastyczność

W Beyond.pl tworzymy przestrzeń do rozwoju. Możesz dobrać optymalną konfigurację sprzętu i usług oraz błyskawicznie rozbudować swoje środowisko IT wraz ze zmieniającymi się wymaganiami Twojego biznesu.

Innowacyjność

Pierwsze w Polsce centrum danych z dwoma różnymi systemami zasilania awaryjnego – statycznym i dynamicznym UPS, oraz z dwoma innymi sposobami chłodzenia – tradycyjnym z szafami klimatyzacyjnymi oraz adiabatycznym.

Zespół Sprzedaży

Poproś o kontakt lub skontaktuj się bezpośrednio z Zespołem Sprzedaży.

Poproś o kontakt
Wsparcie techniczne

Prześlij zgłoszenie i uzyskaj pomoc techniczną Zespołu Service Desk.

Załóż ticket
Masz inne pytania?Skontaktuj się z nami
Uruchom Chmurę e24cloudUruchom Chmurę