Usługi backup w Beyond.pl

Jeden partner, wiele rozwiązań backup.
Wybierz usługę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wybierz usługę

Usługi backup w Beyond.pl

Kopie bezpieczeństwa stały się jednym ze standardowych narzędzi gwarantujących ciągłość działania organizacji i zabezpieczających przed utratą kluczowych dla biznesu danych. Nawet przy małej złożoności systemów i ich niewielkim powiązaniu z podstawową działalnością, replikacja danych na wypadek awarii jest biznesową koniecznością.

Potrzeby firm w zakresie polityk backupów są różne z uwagi na prowadzony zakres działalności, specyfikę branży, krytyczność poszczególnych systemów czy możliwości finansowe. Dlatego wachlarz usług backupu w Beyond.pl jest szeroki – aby każda organizacja mogła zadbać o swoje dane w preferowanym modelu. Co więcej, współpracując z nami, masz pewność że Twoje kopie bezpieczeństwa są utrzymywane w najbezpieczniejszym centrum przetwarzania danych w tej części Europy – Beyond.pl Data Center 2 z certyfikacją ANSI/TIA-942 na poziomie Rated 4 oraz normą EN 50600 Klasa 4.

veeam backup cloud

Poznaj usługi backup w Beyond.pl

Administracja IT

To kompleksowa usługa zarządzania i administrowania środowiskiem serwerowym (zarówno w modelu chmury, jak i maszyn fizycznych), w ramach której zespół Beyond.pl zajmuje się także kompleksowo obsługą kopii bezpieczeństwa wraz z ich utrzymaniem w naszych ośrodkach data center.
W tym modelu redukujesz zaangażowanie zasobów Twojej organizacji w proces obsługi backupów do minimum.
 

Umów się na konsultację
Backup | Beyond.pl

Veeam Backup

Veeam Backup to usłiga bazująca na świadczonych przez nas usługach data center i chmury oraz technologii rynkowego lidera w obszarze obsługi backupów (Veeam). Zespół Beyond.pl odpowiada kompleksowo za realizację kopii bezpieczeństwa i ich przechowywanie w najbezpieczniejszych centrach przetwarzania danych w Polsce i Europie. Oferujemy najwyższy standard na rynku w dostępnej cenie.
 

Dowiedz się więcej
Uptime do 99,9999% i moc 42MW

Beyond.pl BaaS

Beyond.pl BaaS (Backup as a Service) to kompleksowe rozwiązanie do samodzielnego tworzenia, zarządzania, monitoringu i odtwarzania kopii zapasowych dla wszystkich typów środowisk IT utrzymywanych w Twojej organizacji. Nasza usługa pozwala backupować zasoby IT znajdujące się w dowolnej lokalizacji: w firmie (on-premise), w chmurze publicznej, prywatnej lub zewnętrznym ośrodku data center Twojego dostawcy.

Dowiedz się więcej
Chmura VMware | Beyond.pl

Veeam Cloud Connect

Usługa dla firm korzystających już z rozwiązań Veeam. Szybki, intuicyjny i bezpośredni dostęp do zasobów bezpiecznego centrum danych Beyond.pl z poziomu własnego panelu Veeam Agent.
Przechowywanie kopii zapasowych w naszym centrum danych jest możliwe już w kilka minut. 

Dowiedz się więcej

Przestrzeń pod backup

Usługa dla firm, które mają już ustalone polityki zarządzania kopiami bezpieczeństwa i własne narzędzia do ich egzekucji, a poszukują jedynie odpowiedniego miejsca do przechowania i odzyskiwania danych. Wykorzystaj zasoby zlokalizowane w centrach danych Beyond.pl – certyfikowanym przez ANSI/TIA 942 na poziomie Rated 4 Data Center 2.


 

Umów się na konsultację

Porównanie usług backup w Beyond.pl:

Administracja IT Veeam Backup Beyond.pl BaaS Veeam Cloud Connect Przestrzeń pod backup
Ustalanie polityki backup Klient + Beyond.pl Klient + Beyond.pl Klient Klient Klient
Realizacja kopii zapasowych Beyond.pl Beyond.pl Klient Klient Klient
Przechowywanie kopii zapasowych Beyond.pl Beyond.pl Beyond.pl Beyond.pl Beyond.pl
Utrzymanie platformy backup Beyond.pl Beyond.pl Beyond.pl Klient + Beyond.pl Klient
Testy odtworzeniowe Klient + Beyond.pl Klient + Beyond.pl Klient Klient Klient

Dlaczego warto wybrać backup w Beyond.pl?

Bezpieczna lokalizacja kopii zapasowych

Jesteśmy jednym w Europie Środkowej i jednym z trzech w Unii Europejskiej centrum danych spełniającym rygorystyczne wymagania certyfikacji ANSI/TIA-942 na poziomie Rated 4, która potwierdza najwyższe standardy bezpieczeństwa data center w zakresie projektowania, mechaniki, zasilania i telekomunikacji. Od uruchomienia obiektu w 2016 roku, Data Center 2 Beyond.pl działa bez przerw lub awarii. Utrzymywanie kopie zapasowych w środowiskach chmurowych zlokalizowanych w naszych centrach danych to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa.

Wysoka jakości infrastruktury IT

W Beyond.pl pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości sprzęcie od rynkowych liderów, zapewniając najwyższą wydajność i minimalizując awarie. Budując środowiska chmurowe, w których utrzymujemy kopie bezpieczeństwa klientów korzystamy z rozwiązań HPE, Dell, Intel, Pure Storage. Możesz być pewny, że Twoje kopie zapasowe są utrzymywane na najlepszej dostępnej na rynku infrastrukturze.

Najlepsza technologia do obsługi backupów

Realizacja backupów odbywa się z wykorzystaniem narzędzi firmy Veeam, która jest liderem na rynku replikacji i ochrony danych w Europie. Gartner w raporcie Magic Quadrant for Enterprise Backup and Recovery Software Solutions wielokrotnie lokował rozwiązania Veeam w segmencie Lidera.

Local support | Beyond.pl

Kompleksowa obsługa backup i disaster recovery

W Beyond.pl obsługujemy kompleksowo projekty z zakresu backup i disaster recovery. Z uwagi na posiadane kompetencje techniczne i infrastrukturę data center zaprojektujemy i obsłużymy każdą potrzebę w zakresie kopii bezpieczeństwa – od backupu (BaaS), DRaaS po uruchomienie Disaster Recovery Center (zapasowego centrum danych).

Doradztwo ekspertów

Specjaliści Beyond.pl przedstawią możliwości każdej z usług i doradzą, który model jest optymalny dla prowadzonej działalności, posiadanych systemów i finansowych możliwości.

ograniczenie śladu węglowego

Ograniczanie śladu węglowego i wsparcie zrównoważonego rozwoju w IT

Centra przetwarzania danych Beyond.pl są w 100% zasilane zieloną energią i są jednymi z najbardziej efektywnych energetycznie obiektów w Polsce (PUE 1.2). Utrzymując kopie zapasowe w Beyond.pl, Twoja firma obniża ślad węglowy generowany przez firmową infrastrukturę IT.

Klienci usług backup

Autostrada wielkopolska klient Beyond.pl

Autostrada
Wielkopolska

Usługi budowlane

Castorama klient Beyond.pl

Castorama Polska
 

Retail

EMC Beyond.pl

EMC
 

Usługi dla zdrowia

Karlik klient Beyond.pl

Karlik
 

Dealer aut

Neveon klient Beyond.pl

Neveon (Eurofoam)
 

Automotive

Pepco klient Beyond.pl

Pepco
 

Retail

SPAR
 

Retail

Polenergia Dystrybucja klient Beyond.pl

Polenergia Dystrybucja
 

Energetyka

Skontaktuj się z nami