Megaport Cloud Connect

Połącz się z chmurą. Teraz usługa Megaport Cloud Connect dostępna w Beyond.pl.

Wyślij zapytanie

Czym jest usługa Megaport Cloud Connect?

Żyjemy w erze infrastruktury hybrydowej. Firmy coraz częściej łączą utrzymanie sprzętu IT w modelu on-premise z usługami centrów danych oraz chmur publicznych i prywatnych. Połączenie wszystkich „węzłów” i utrzymanie efektywnej kosztowo i bezpiecznej sieci jest dla wielu organizacji wyzwaniem. Klienci Beyond.pl, aby uzyskać prywatną, bezpieczną i wysokowydajną łączność ze swoimi zasobami w chmurze, nie muszą już inwestować w drogie sieci fizyczne.

megaport cloud connect | beyond.pl

Usługa Cloud Connect zapewnia elastyczność w łączności między fizyczną infrastrukturą IT w centrach danych Beyond.pl a kluczowymi dostawcami chmury publicznej i rozwiązań SaaS. Prywatne połączenie oparte o platformę Megaport zapewnia pełne bezpieczeństwo transferu krytycznych danych biznesowych.

Klienci Beyond.pl mogą teraz tworzyć bezpośrednie, korzystne kosztowo połączenia z ponad 360 dostawcami usług chmurowych i SaaS, w tym AWS, Microsoft Azure, Google Cloud, Oracle Cloud, Nutanix, Alibaba Cloud i Salesforce, oraz ponad 760 centrami danych z minimalnym opóźnieniem i przy użyciu dowolnej możliwej konfiguracji (multicloud, chmura hybrydowa i cloud to cloud). Usługa cloud connect usprawnia sprawność biznesową, ogranicza koszty i zwiększa bezpieczeństwo.

Zyskujesz bezpieczny i bezpośredni dostęp do:

 • 360+
  dostawców usług IT 

 • 230+
  rozwiązań cloud on-ramps

 • kluczowych
  dostawców chmury

 • 100+
  regionów chmurowych

 • 760+
  centrów danych

Korzyści

Najlepsza usługa Cloud Connect

Megaport jest wiodącą w branży platformą Network as a Service (NaaS). Ponad 2000 firm na całym świecie używa Megaport do wdrażania globalnej sieci o wysokiej dostępności, między innymi: Adobe, Zoom, Tesla, FedEx czy Uber.

Ekosystem multi-cloud o globalnym zasięgu

Megaport współpracuje z najlepszymi na świecie dostawcami usług chmurowych i dostawcami rozwiązań SaaS, w tym AWS, Microsoft Azure, Google Cloud, Salesforce (360+), a także największymi operatorami centrów danych (760+). W jednym narzędziu otrzymujesz łączność z całym światem.

Sieć hybrydowa na wyciągnięcie ręki

Najprostszy i najszybszy sposób na zbudowanie skalowanej firmowej sieci hybrydowej. Zapomnij o tradycyjnych VPN-ach i połącz się z większością dostawców usług chmurowych i rozwiązań SaaS poprzez platformę Megaport bezpośrednio z centrów danych Beyond.pl.

Elastyczna przepustowość 

Już na starcie dopasuj wydajność łącza, a następnie w dowolnym momencie zwiększaj lub zmniejszaj przepustowość. Dopasuj prędkość połączenia do obciążenia pracą - od 10 Mb/s do 10 Gb/s, w zależności od potrzeb.

Prywatna łączność dla bezpiecznego biznesu

Megaport oferuje dedykowaną łączność w oparciu o wiodącą na rynku, globalnie rozproszoną sieć SDN - poza publicznym Internetem. Droga Twoich danych do chmury z centrum danych Beyond.pl jest bezpieczna, ponieważ opiera się o bezpośredni, prywatny peering.

Łatwe wdrożenie i zarządzanie

Teraz możesz w jednym narzędziu budować, wdrażać i zarządzać połączeniami z wieloma centrami danych i dostawcami chmury. Połącz swoją sieć z cloudem i uzyskaj lepszą kontrolę nad przenoszeniem danych do publicznej i prywatnej chmury.

Megaport Cloud Connect obsługuje różne scenariusze. Wybierz najlepszy dla Twojej firmy:

Data Center – Chmura

Elastyczna i zwinna łączność prywatna między środowiskami off-premise w centrach danych Beyond.pl a chmurami publicznymi / prywatnymi bez ryzyk związanych z korzystaniem z mniej bezpiecznego Internetu publicznego.

Chmura prywatna

Bezproblemowo połącz swoje środowiska chmurowe utrzymywane w centrach danych Beyond.pl z wieloma dostawcami chmur publicznych za pomocą wysokowydajnej prywatnej łączności i korzystaj z obniżonych opłat za transfer. Ponadto możesz obsługiwać routing między swoimi środowiskami chmurowymi (globalnymi) bezpośrednio, bez zawracania ruchu do środowiska lokalnego, co eliminuje konieczność rozbudowy sprzętu posiadanego środowiska.

Chmura publiczna

Wykorzystaj wirtualny routing do prywatnego połączenia między chmurami w 3 warstwie. Bez konieczności posiadania lub utrzymywania fizycznej infrastruktury można w prosty i przystępny sposób budować sieci multi-cloud pomiędzy regionami.

Firma - Chmura (prywatna lub publiczna)

Ulepsz łączność między oddziałami firmy a środowiskami chmurowymi używając globalnej sieci Software Defined Network (SDN) Megaport jako podstawy sieci SD-WAN. Poprawisz bezpieczeństwo i wydajność poprzez zmniejszenie zależności od publicznego Internetu i obniżenie kosztów wyjścia z chmury.

Beyond.pl jest pierwszym polskim
partnerem Megaport

Beyond.pl | Megaport partner logo

Usługi, które mogą Cię zainteresować

Megaport NaaS

Jesteśmy w stanie bezpośrednio połączyć lokalne zasoby IT klienta lub jego infrastrukturę IT kolokowaną w centrach danych Beyond.pl z zasobami w różnych miastach, krajach i na kontynentach, tworząc redundantną infrastrukturę sieciową.

Poznaj usługę
lacznosc | beyond.pl

Łączność

Oferujemy neutralność telekomunikacyjną, niski czas transferu danych oraz kompleksowe usługi telekomunikacyjne.

Poznaj usługę
kolokacja | Beyond.pl

Kolokacja

Najwyższy standard bezpieczeństwa dla Twojej infrastruktury. Wybierz Data Center zapewniające kolokację na najwyższym poziomie.

Poznaj usługę

Smart Hands

Kompleksowe usługi zdalnego zarządzania infrastrukturą. Aby w pełni zadbać o Twoją infrastrukturę IT, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Poznaj usługę

Skontaktuj się z nami