Wsparcie Smart Hands z Microsoft HoloLens 2.0

Kompleksowe usługi zdalnego zarządzania infrastrukturą dzięki technologii Augmented Reality Microsoft HoloLens 2.0. Aby w pełni zadbać o Twoją infrastrukturę IT, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Wspólnie z zespołem Smart Hands administruj zdalnie własną infrastrukturą IT i korzystaj z pełnego zakresu naszych usług.

Połączenie w czasie rzeczywistym, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obsługuj swój sprzęt na bieżąco i dzięki bezpośredniemu kontaktowi ze wsparciem Smart Hands zmaksymalizuj efektywność podejmowanych prac.

Łączność z każdego miejsca na Ziemi z naszym zespołem Smart Hands 24/7/365. Trzymaj rękę na pulsie i prowadząc sesje na żywo za pośrednictwem Microsoft HoloLens 2.0 na bieżąco monitoruj działanie własnej infrastruktury IT.

Bądź w kontakcie bez względu na to, czy chcesz jedynie zweryfikować utrzymanie infrastruktury, czy aktywnie towarzyszyć Smart Hands przy rozwiązaniu problemów. W sytuacjach wymagających udziału większego zespołu, dostawców lub partnerów rozproszonych po całym świecie, łącz się z nimi jednocześnie i niezależnie od lokalizacji.

Dzięki wykorzystaniu technologii Microsoft HoloLens 2.0 zoptymalizuj koszty podróży i czas, który w przeszłości był wykorzystywany na zarządzanie infrastrukturą. Dzięki temu możesz przeznaczyć środki na rozwój biznesu przy jednoczesnej pewności, że Twoja infrastruktura IT jest w najlepszych rękach. Najbezpieczniejsze centrum danych w całej Unii Europejskiej z Twojego laptopa i komórki.

Zobacz to co my i pozwól aby ekspercka wiedza była dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Beyond.pl to pierwsze w Polsce data center, które w celu zapewnienia klientom jeszcze wyższego poziomu usług wdrożyło technologię Microsoft HoloLens 2.0. Okulary Microsoft HoloLens 2.0 korzystają z Augmented Reality, łącząc świat cyfrowy z rzeczywistym.

Technologia firmy Microsoft to zdalny dostęp do infrastruktury IT zlokalizowanej w Beyond.pl oraz łączność z zespołem Smart Hands podczas procedur konserwacyjnych. Dzięki bieżącej komunikacji pozwala to podnieść wydajność akcji serwisowych oraz przyspieszyć procesy rozwiązywania problemów, jednocześnie obniżając koszty działań.

Korzystanie z technologii Microsoft HoloLens 2.0 wraz ze Smart Hands Beyond.pl poprawia szybkość, wydajność i pozwala dokumentować wykonane prace, jednocześnie wirtualnie umieszczając Cię w centrum podejmowanych działań. Dzięki szyfrowanej komunikacji Twoje połączenie ze Smart Hands jest pewne, bezpieczne i wydajne.

Komunikacja na żywo z zespołem Smart Hands

Kontaktuj się w czasie rzeczywistym i bądź live podczas wykonywanych prac.

Infrastruktura | Beyond.pl

Wysyłka i edycja dokumentacji na żądanie

Wpieraj zespół Smart Hands schematami i zdjęciami, wysyłając je bezpośrednio do okularów HoloLens 2.0. Modyfikuj pliki zgodnie z zapotrzebowaniem.

Bieżąca archiwizacja

Technologia HoloLens 2.0 umożliwia wykonywanie i wymianę zdjęć, rysunków oraz skanów w 2D i 3D.

Bezpieczne połączenie

Komunikacja jest zabezpieczona szyfrowaniem SSL, wymaga uwierzytelniania oraz ma tylko jeden punkt dostępu.

Zakres działań Smart Hands oraz gwarancja zachowania poziomu usług (SLA) Beyond.pl

Bezpieczeństwo | Beyond.pl

Dostępność usług 24/7/365 z SLA na poziomie do 99.9999%. Beyond.pl Data Center 2 to jedyne centrum danych w UE z najwyższym poziomem bezpieczeństwa, co potwiedzają dwie niezależne jednostki: ANSI/TIA-942 Rated 4 i EN 50600 Klasa 4.

Począwszy od podłączenia, konfiguracji, instalacji i deinstalacji sprzętu, przez wsparcie działania aplikacji, skończywszy na konserwacji infrastruktury i pomieszczeń.

Zmienne zapotrzebowanie wynikające z czynników zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych może znacząco wpłynąć na płynność Twoich procesów. W Beyond.pl pomożemy Ci dopasować do Twoich potrzeb biznesowych moc obliczeniową, rozmiar pamięci i przepustowość sieci.

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą lub rozszerzeniem usług nasz zespół Smart Hands zapewni Ci przedsprzedaż i wsparcie konsultingowe. Pomożemy znaleźć Ci idealne rozwiązanie, bez względu na fakt, czy będzie to dokupienie sprzętu, usługi hybrydowe, czy multi-cloud.

Local support | Beyond.pl

W IT wiemy, że pytaniem nie jest czy problem się pojawi, ale kiedy się pojawi. Bez względu na czas i rodzaj usterki jesteśmy tutaj by wspierać Twoją infrastrukturę IT. Serwis Smart Hands to ponad 30 ekspertów działających 24/7, gotowych iść z pomocą zawsze, kiedy sytuacja tego wymaga.

Nowoczesny i bezpieczny wymiar zdalnego wsparcia serwisowego
z technologią Microsoft HoloLens 2.0.

 • Desygnowany punkt wejścia z protokołem HTTPS
 • Połączenie jedynie przez dedykowaną aplikację
 • Komunikacja szyfrowana przy pomocy SSL
 • Poświadczenie aplikacji:
  • autoryzacja bazująca na tokenie JWT z określonym czasem trwania sesji
  • uwierzytelnienie socketów oparte na krótkotrwałym tokenach
  • dostęp do danych za pomocą limitowanego czasem URLa.
 • Zakres działania Smart Hands jest dedykowany usługom kolokacyjnym w trybie 24/7/365. Edytuj i wysyłaj pliki bezpośrednio do eksperta Smart Hands zarządzającego Twoją infrastrukturą IT.
 • Usługi Smart Hands są dostępne w poznańskich placówkach Beyond.pl, w kampusie Data Center 2 z pierwszą w Unii Europejskiej i jedyną w Centralnej Europie  certyfikacją Rated 4 ANSI/TIA- 942 oraz w Data Center 1.
 • Nasze lokalizacje posiadają certyfikację ISO 27001, SOC 2 Type1, SOC 2 Type2 i PCI DSS.

Powiązane usługi

kolokacja

Kolokacja serwerów

Najwyższy standard bezpieczeństwa dla Twojej infrastruktury. Wybierz Data Center zapewniające kolokację na najwyższym poziomie.

Poznaj usługę

Administracja IT

Skorzystaj z kompleksowego wsparcia naszych ekspertów w zakresie utrzymania środowiska IT.

Poznaj usługę

Infrastruktura dedykowana

Infrastruktura najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb biznesowych. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów.

Poznaj usługę

Pobierz ulotkę Smart Hands z technologią Microsoft HoloLens 2.0

Skontaktuj się z nami