vmware white label

VMware White Label

Zapewniamy profesjonalne wsparcie VMware CSP pochodzącym z Polski i zagranicy

Wyślij zapytanie

Czym jest VMware White Label?

Od 1 maja 2024 r. obowiązuje nowy program partnerski VMware by Broadcom. Wielu z istniejących dostawców usług VMware pozostaje jednak poza jego strukturami. To właśnie dla dostawców poza Broadcom Advantage Partner Program uruchomiono usługę White Label.

White Label umożliwia partnerowi VCSP Pinnacle lub Premier dostarczać uprawnienia VMware Cloud Foundation innemu dostawcy usług VMware Cloud, w tym brandowanie i dostarczanie usług swoim klientom na istniejącym sprzęcie.

Beyond.pl posiadając poziom partnerstwa Premier jest upoważniony do dostarczania całego stosu produktów VMware by Broadcom, w tym usługi White Label. Jesteśmy gotowi wspierać wszystkich byłych partnerów VMware Partner Connect, aby kontynuowali stabilne i nieprzerwane oferowanie technologii VMware swoim klientom.

Dlaczego wybrać Beyond.pl na dostawcę VMware White Label?

Doświadczenie we współpracy z dostawcami usług IT

Od lat pomagamy dostawcom usług IT, rozumiemy ich wyzwania i oferujemy dopasowane rozwiązania. Przez niemal 20 lat działalności uruchomiliśmy wiele projektów kooperując z dostawcami usług IT.

Certyfikowany dostawca usług VMware

Beyond.pl jest certyfikowanym partnerem VMware z ponad 10-letnim doświadczeniem oraz zespołem dedykowanych inżynierów odpowiedzialnych za utrzymanie i wsparcie środowiska wirtualizacji.

Międzynarodowy zasięg

Działamy międzynarodowo i jesteśmy gotowi wspierać VCSP zlokalizowanych pod różnymi szerokościami geograficznymi.

Wsparcie 24x7

Nasi certyfikowani architekci i administratorzy IT zapewniają wsparcie techniczne i doradztwo. Service Desk Beyond.pl jest dostępny przez całą dobę.

Local support | Beyond.pl

Dedykowany zespół VMware

Nasi doświadczeni i certyfikowani inżynierowie mogą pomóc od fazy ofertowania, poprzez migrację, aż po administrację środowiskiem, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Beyond.pl w roli VCSP Premier Partner

Od 1 maja 2024 r. Beyond.pl jest jednym z nielicznych dostawców usług IT w Europie Centralnej, który został wytypowany do uczestnictwa w nowym programie partnerskim – Broadcom Advantage Program.  Dołączamy do programu w roli VMware Cloud Service Provider (VCSP) jako Premier Partner. Ten poziom partnerstwa umożliwia nam sprzedaż całego portfolio produktów VMware by Broadcom, w tym usługę White Label. 

Nasz dedykowany zespół VMware posiada wieloletnie doświadczenie w planowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu środowiskami VMware niezależnie od miejsca ich lokalizacji. Beyond.pl wspiera i rozwija środowiska klienckie VMware, które są utrzymywane zarówno w naszych centrach danych, jak i w ośrodkach innych dostawców oraz modelu on-premise.

Jesteśmy jednym z największych VCSP w Europie Centralnej świadcząc usługi chmury VMware od ponad 10 lat.

Dowiedz się więcej

Beyond.pl pierwszym polskim partnerem VMware Sovereign Cloud

VMware Sovereign Cloud to globalny program firmy VMware, którego celem jest stworzenie ekosystemu zaufanych lokalnych partnerów usług chmurowych gwarantujących klientom pełne bezpieczeństwo oraz suwerenność i integralność przetwarzania danych w ramach tworzonych i obsługiwanych rozwiązań. Dostawcy uczestniczący w programie przechodzą drobiazgową weryfikację i muszą spełnić określone warunki: m.in. oferować usługi za pośrednictwem co najmniej dwóch centrów danych działających w obrębie tej samej jurysdykcji, posiadać system zarządzania bezpieczeństwem informacji potwierdzony niezależnym, uznanym branżowym certyfikatem, a także spełniać wymagania dotyczące polityki środowiskowej oraz technicznych i operacyjnych aspektów wdrażania, konfiguracji, zarządzania oraz monitorowania infrastruktury.

Dowiedz się więcej

VMware sovereign cloud

Jesteśmy pierwszym polskim uczestnikiem programu VMware Zero Carbon Committed

Inicjatywa VMware Zero Carbon Committed zrzesza firmy partnerów VMware, którzy dążą do osiągnięcia pełnej zero emisyjności do 2030 roku. Do tej pory do programu na całym świecie włączyło się 29 partnerów z ponad 10 tysięcznej społeczności. Beyond.pl jest pierwszym polskim dostawcą w ramach programu VMware Zero Carbon Committed i już dziś spełniamy wszystkie kluczowe założenia inicjatywy: stawiamy na zrównoważony rozwój a nasze centra danych są w 100% zasilane zieloną energią.

Dowiedz się więcej

logo_vmware_zero_carbon_committed

Usługi, które mogą Cię zainteresować

Disaster recovery center | Beyond.pl

Backup Veeam

Szybki i bezpieczny backup do chmury.

Poznaj usługę
Administracja IT

Administracja IT

Skorzystaj z kompleksowego wsparcia naszych ekspertów w zakresie utrzymania środowiska IT.

Poznaj usługę

Skontaktuj się z nami