Uruchom backup w Beyond.pl w kilka minut

Poznaj możliwości Veeam Cloud Connect.

Wyślij zapytanie

Czym jest Veeam Cloud Connect?

Veeam Cloud Connect to usługa dostępna dla firm korzystających z technologii Veeam, która umożliwia lokalizację firmowych backupów w jednych z najbezpieczniejszych data center w Polsce.  Usługa jest dostępna bezpośrednio z poziomu panelu agenta Veeam. W zaledwie kilka minut możesz uruchomić i rozpocząć przechowywanie kopii bezpieczeństwa w naszych ośrodkach przetwarzania danych.

Przesyłanie kopii zapasowych maszyn fizycznych i wirtualnych oraz ich replikowanie do centrów przetwarzania danych Beyond.pl jest możliwe bez wdrażania odrębnej złożonej infrastruktury i ponoszenia związanych z nią kosztów. Backup danych odbywa się przy wykorzystaniu standardowego łącza nawet o niewielkich przepustowościach. Transmisja jest w pełni szyfrowana (SSL). Wykorzystanie najnowszych technologii w połączeniu z bezpieczną infrastrukturą data center Beyond.pl gwarantuje najwyższy standard bezpieczeństwa danych. Odzyskiwanie po awarii i tworzenie kopii zapasowych w lokalizacji zewnętrznej jeszcze nigdy nie było tak szybkie i proste.

backup cloud DC

Korzyści Veeam Cloud Connect w Beyond.pl

Bezpieczna lokalizacja kopii zapasowych

Utrzymywanie kopie zapasowych w środowiskach chmurowych zlokalizowanych w centrach danych Beyond.pl to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa.

Wysoka jakość infrastruktury IT

Wysoka jakości infrastruktury IT

W Beyond.pl pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości sprzęcie od rynkowych liderów, zapewniając najwyższą wydajność i minimalizując awarie. Budując środowiska chmurowe, w których utrzymujemy kopie bezpieczeństwa klientów korzystamy z rozwiązań HPE, Dell, Intel, Pure Storage. Możesz być pewny, że Twoje kopie zapasowe są utrzymywane na najlepszej dostępnej na rynku infrastrukturze.

Szybkie uruchomienie | Beyond.pl

Szybkość uruchomienia usługi

W zaledwie kilka minut możesz uruchomić kompleksowe środowisko do utrzymywania kopii bezpieczeństwa w jednym z najbezpieczniejszych data center w Unii Europejskiej. Usługa jest gotowa do użycia bezpośrednio z poziomu panelu Veeam.

Ograniczenie kosztów | Beyond.pl

Oszczędność kosztów i czasu

Utrzymywanie kopii bezpieczeństwa w Beyond.pl to nie tylko zwiększenie standardów bezpieczeństwa, ale również uniknięcie zakupu nowej infrastruktury czy inwestycji w przygotowanie lokalizacji innej niż ośrodek podstawowy do utrzymywania backupów. Dzięki szybkiemu uruchomieniu zasobów oszczędzasz czas wewnętrznych zespołów IT, którzy mogą realizować kolejne zadania.

wirtualizcja

Wirtualne DRC

W ramach Veeam Cloud Connect za pomocą kilku kliknięć dostępna jest opcja pełnego lub częściowego (tylko na wybrane repliki maszyn) przełączania awaryjnego na lokalizację zdalną. Za pomocą Veeam Cloud Connect możesz zbudować w Beyond.pl Disaster Recovery Center dla swoich zasobów.

Transparentność usługi

Bezpośrednio z poziomu konsoli operatora jest zagwarantowany pełny wgląd i kontrola w wykonywane kopie. Możliwe jest również bieżące śledzenie wykorzystania repozytoriów i otrzymywanie powiadomień o terminach przedłużenia umowy.

poufność danych w Beyond.pl

Poufność danych

Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane w źródle, czyli przed opuszczeniem siedziby klienta, podczas transferu i przechowywania w Data Center Beyond.pl. Odbywa się to bez negatywnego wpływu na współczynnik redukcji danych zapewniany przez wbudowane funkcje kompresji i akceleracji sieci WAN.

Infrastruktura | Beyond.pl

Brak konieczności zestawiania dedykowanego łącza

Wykorzystujemy najnowsze techniki deduplikacji do wysyłania tylko unikalnych danych. Dzięki temu wykonanie backupu jest możliwe po wykorzystywanych obecnie standardowych łącz internetowych.

Certyfikowany partner Veeam

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w utrzymywaniu środowisk backup z wykorzystaniem techologii Veeam.

Veeam CSP Gold partner

Klienci usług backup

Autostrada wielkopolska klient Beyond.pl

Autostrada
Wielkopolska

Usługi budowlane

Castorama klient Beyond.pl

Castorama Polska
 

Retail

EMC Beyond.pl

EMC
 

Usługi dla zdrowia

Karlik klient Beyond.pl

Karlik
 

Dealer aut

Neveon klient Beyond.pl

Neveon (Eurofoam)
 

Automotive

Pepco klient Beyond.pl

Pepco 
 

Retail

Spar
 

Retail

Polenergia Dystrybucja klient Beyond.pl

Polenergia Dystrybucja
 

Energetyka

Skontaktuj się z nami