Megaport Network as a Service (NaaS)

Inteligentna, łatwa i w pełni bezpieczna łączność. Buduj połączenia między centrami danych, oddziałami i zasobami w czasie rzeczywistym.

Wyślij zapytanie

Na czym polega usługa Megaport Network as a Service?

Elementy ograniczające rozwój biznesu i efektywne działanie środowisk IT powinny zostać wyeliminowane z codzienności operacyjnej. W Beyond.pl rozumiemy kluczowe znaczenie usług łączności dla nowoczesnych firm. Aby nic nie hamowało rozwoju Twojej firmy w tym obszarze, bez względu na to z jakimi zasobami musisz się skomunikować, dostarczamy przyszłościowe rozwiązania Network as a Service (NaaS).

Jako pierwszy polski dostawca usług data center i chmury dostarczamy naszym klientom globalne usługi sieciowe od Megaport.

Jesteśmy w stanie bezpośrednio połączyć lokalne zasoby IT klienta lub jego infrastrukturę IT kolokowaną w centrach danych Beyond.pl z zasobami w różnych miastach, krajach i na kontynentach, tworząc redundantną infrastrukturę sieciową. Pomagamy budować prywatną sieć o globalnym zasięgu, szybszą niż tradycyjne rozwiązania VPN i efektywniejszą kosztowo niż dedykowane łącze dostarczane przez kilku operatorów telekomunikacyjnych. Dodatkowo, to najbezpieczniejszy model usług sieciowych, ponieważ usługi oferowane przez prywatną sieć Megaport SDN omijają publiczny Internet.

naas megaport | beyond.pl

Usługi infrastrukturalne Beyond.pl wraz z usługami Megaport Network as a Service dają możliwość budowy hybrydowej infrastruktury sieciowej z dostępem do:

 • 760+
  centrów danych

 • 360+
  dostawców usług IT

 • 230+
  rozwiązań cloud on-ramps

 • kluczowych
  dostawców chmury

 • 100+
  regionów chmurowych

Korzyści

Wiodące rozwiązanie sieciowe

Przetestowane przez ponad 2000 firm na całym świecie, między innymi: Adobe, Zoom, Tesla, FedEx czy Uber. Megaport pomaga firmom budować łączność o wysokiej dostępności i globalnym zasięgu.

Sieć hybrydowa o globalnym zasięgu na wyciągnięcie ręki

Wystarczy jedno narzędzie, aby zbudować łączność z 760+ centrami danych na całym świecie oraz 360+ najlepszymi dostawcami usług chmurowych i integratorami, w tym AWS, Microsoft Azure, Google Cloud, Salesforce. To najprostszy i najszybszy sposób na zbudowanie sieci hybrydowej łączącej on-premise, off-premise i globalne chmury.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki prywatnej łączności

Droga, którą pokonują Twoje dane z jednego punktu do drugiego, z naszego centrum danych do chmury lub innej lokalizacji, jest w pełni bezpieczna i opiera się wyłącznie na bezpośrednim oraz prywatnym peeringu. Megaport opiera dedykowaną łączność na rozproszonej sieć SDN poza publicznym Internetem.

Ograniczenie kosztów | Beyond.pl

Oszczędzaj pieniądze i czas

Zarządzanie kilkoma operatorami usług telekomunikacyjnych i cloud connect jest czasochłonne, nieefektywne kosztowo i obarczone błędem. Generuj oszczędności zarządzając firmową siecią w jednym narzędziu.

Local support | Beyond.pl

Łatwe wdrożenie i zarządzanie

Teraz możesz w jednym narzędziu budować, wdrażać i zarządzać połączeniami z wieloma centrami danych i dostawcami chmury. Zintegruj swoją sieć i uzyskaj lepszą kontrolę nad przenoszenia danych między lokalizacjami i dostawcami.

Prostota i efektywność kosztowa

Przesyłaj dane o krytycznym znaczeniu wydajną i efektywną siecią. Płać tylko za przepustowość, której potrzebujesz.

Elastyczna przepustowość

Już na starcie dopasuj wydajność łącza, a następnie w dowolnym momencie zwiększaj lub zmniejszaj przepustowość. Dopasuj prędkość połączenia do obciążenia pracą - kiedy tylko to jest konieczne.

Beyond.pl jest pierwszym polskim
partnerem Megaport

Beyond.pl | Megaport partner logo

Usługi, które mogą Cię zainteresować

usługi chmurowe

Megaport Cloud Connect

Usługa Cloud Connect zapewnia elastyczność w łączności między fizyczną infrastrukturą IT w centrach danych Beyond.pl a kluczowymi dostawcami chmury publicznej i rozwiązań SaaS.

Poznaj usługę
lacznosc | beyond.pl

Łączność

Oferujemy neutralność telekomunikacyjną, niski czas transferu danych oraz kompleksowe usługi telekomunikacyjne.

Poznaj usługę
kolokacja | Beyond.pl

Kolokacja

Najwyższy standard bezpieczeństwa dla Twojej infrastruktury. Wybierz Data Center zapewniające kolokację na najwyższym poziomie.

Poznaj usługę

Smart Hands

Kompleksowe usługi zdalnego zarządzania infrastrukturą. Aby w pełni zadbać o Twoją infrastrukturę IT, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Poznaj usługę

Skontaktuj się z nami