Samodzielny audyt procesów Disaster Recovery

Gotowa lista pytań audytowych do pobrania

Sprawdź czy Twoja organizacja ma prawidłowo wdrożone schematy odzyskiwania danych po awarii.

Przedsiębiorstwa w Polsce są świadome wymogów w zakresie procedur odzyskiwania danych. Wiele z nich wręcz deklaruje, że w ich firmach wdrożono schematy działania na wypadek awarii. Jeśli jednak przyjrzymy się głębiej widzimy duży rozdźwięk pomiędzy deklaracjami, a faktycznym przygotowaniem firm na nagłe awarie.

Jak wygląda sytuacja w Twojej firmie? Czy jest dobrze przygotowana na sytuacje kryzysowe? Nie czekaj na awarię, aby zweryfikować skuteczność procesów disaster recovery. Wykonaj samodzielny audyt i upewnij się, że Twój biznes nie jest zagrożony utratą danych.

Eksperci Beyond.pl i Pure Storage przygotowali listę kontrolną, która umożliwia samodzielne przeprowadzenie audytu procesów disaster recovery. Lista zawiera 30 szczegółowych pytań wraz ze wskazówkami i poradami. Odpowiedzi pozwolą Ci ocenić stopień poprawności wdrożonych schematów działania w przypadku zaistnienia awarii a wyniki wskażą poziom przygotowania oraz potencjalne obszary do usprawnienia. Liczymy, że wyciągnięte z wewnętrznej kontroli wnioski pozwolą dobrze przygotować się na konieczność uruchomienia procedury disaster recovery, w tym m.in.:

  • zweryfikować poziom przygotowanych procedur,
  • zidentyfikować obszary, które należy poprawić,
  • zminimalizować następstwa awarii,
  • wyeliminować błędy i braki w procesach,
  • odkryć nowe możliwości wprowadzenia zmian.

Zachęcamy do pobrania listy kontrolnej i przeprowadzenia samodzielnego audyt disaster recovery. Materiał jest dostępny bezpłatnie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

 

Formularz rejestracyjny

Disaster Recovery

Dlaczego warto wykonać samodzielny audyt?

Usprawnij procedury

Wskazówki i rekomendacje podniosą poziom przygotowania Twojej organizacji na wypadek awarii skutkującej utratą danych.

Zidentyfikujesz wadliwe obszary

Wykonując samodzielnie audyt, dowiesz się, które obszary w zakresie disaster recovery wymagają uwagi i optymalizacji.

Wyeliminujesz błędy

Zbadasz występowanie różnego rodzaju błędów i braków w procesach, które możesz wyeliminować.

Zredukujesz następstwa awarii IT

Odpowiednio wdrożony i egzekwowany Disaster Recovery Plan pozwoli Twojej organizacji ograniczyć następstwa wystąpienia krytycznych sytuacji.

Odkryjesz nowe możliwości

Porady i podpowiedzi zwrócą uwagę na nowe technologie i rozwiązania w obszarze disaster recovery, które dostępne są na rynku polskim.

Skorzystasz z bezpłatnych konsultacji

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, w ramach których eksperci Beyond.pl zarekomendują działania w obszarze przygotowania wydajnej infrastruktury na potrzeby disaster recovery.

Dla kogo jest checklista?

Dla CEO, CFO, COO, aby zwiększyć poziom wiedzy na temat przygotowania organizacji na wypadek awarii infrastruktury IT i następstw w postaci utraty danych i dostępu do systemów IT.

Dla CIO oraz odpowiedzialnych za obszar IT, aby zidentyfikować obszary, które wymagają uwagi i optymalizacji.

Dla każdego kto chce ograniczyć konsekwencje awarii IT i jej wpływu na biznes.

Partner projektu