Cykl spotkań „Technologia w służbie biznesu”

Beyond.pl Data Center Kampus I 3 warsztaty

Cykl „Technologia w służbie biznesu”

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa kluczową rolę w sukcesie każdej firmy. Z właściwym partnerem technologicznym, IT staje się narzędziem wspierającym budowanie przewagi konkurencyjnej oraz generującym oszczędności finansowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu 3 spotkań „Technologia w służbie biznesu”, które organizujemy z myślą o przedsiębiorcach oraz menedżerach, którzy chcą poznać najlepsze praktyki i pomysły na utrzymanie rozwiązań informatycznych.

Spotkania są przygotowane z myślą o osobach zarządzających firmami czyli właścicielach firm, Prezesach, CFO, Członkach Zarządu wraz z odpowiadającymi za technologię czyli Dyrektorami IT, CIO, Kierownikami IT.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak z uwagi na odpowiednie przygotowanie spotkań, konieczna jest rejestracja. Zapraszamy!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA TRZECIE SPOTKANIE

Rejestracja zamknięta

Dlaczego warto uczestniczyć w warsztatach?

  • Przedstawienie zagadnień technologicznych jezykiem biznesu.
  • Rozmowa z ekspertami na temat firmowych wyzwań IT.
  • Poznanie sprawdzonych pomysłów na generowanie oszczędności w obszarze IT.
  • Zdobycie wiedzy jak zwiększyć bezpieczeństwo biznesu za pomocą technologii.
  • Nawiązanie relacji z innymi przedsiębiorcami i menedżerami z regionu Wielkopolski.
  • Możliwość zwiedzenia 1 z 5 najbezpieczniejszych centrów danych w UE i zrozumienia roli data centers w cyfrowej transformacji.

Harmonogram cyklu „Technologia w służbie biznesu”

16 maja 2023
godz. 10:00 – 13:00

  • Jak oszczędzać i rozwijać biznes w trudnych czasach? Poznaj skuteczne sposoby na optymalizację budżetu IT.

15 czerwca 2023
godz. 10:00 – 13:00

  • Profesjonalne usługi IT fundamentem bezpieczeństwa Twojego biznesu.

19 września 2023
godz. 10:00 – 13:00

  • Niewidoczne dla oczu, czyli jak usługi sieciowe wspierają biznes na co dzień

Miejsce: Beyond.pl Data Center Kampus, ul. Kręglewskiego 11, 61-248 Poznań

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Organizatorzy

Beyond.pl data center i kolokacja

Beyond.pl pomaga firmom utrzymywać i zarządzać infrastrukturą IT, aby biznes mógł bez przeszkód i bezpiecznie prowadzić działalność. Zdejmujemy z przedsiębiorców ciężar budowania firmowych centrów danych, zarządzania środowiskami chmurowymi, poszukiwania wykwalifikowanej kadry IT, ponoszenia nieprzewidzianych kosztów w obszarze utrzymania systemów informatycznych.

Podobnie jak Państwo jesteśmy firmą z Wielkopolski, choć obsługujemy klientów z całej Europy. Dostarczamy usługi data center, chmury, Managed Services oraz jesteśmy operatorem 2 centrów danych zlokalizowanych w Poznaniu. Nasz obiekt Data Center 2 to aktualnie jedyne w Polsce i jedno z pięciu w Unii Europejskiej centrum danych posiadające najwyższy poziom bezpieczeństwa, co jest potwierdzone niezależną certyfikacją ANSI/TIA-942 na poziomie Rated 4. Od momentu uruchomienia w 2016 r. jego dostępność wynosi 100%.

Oferujemy naszym klientom zrównoważone usługi IT – nasze centra danych są zasilane w 100% energią odnawialną i charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną (PUE 1.2). Współpraca z Beyond.pl to wkroczenie na drogę zrównoważonego utrzymania infrastruktury IT poprzez ograniczanie śladu węglowego generowanego przez firmowe zasoby IT wykorzystywane do utrzymywania platform, aplikacji czy systemów.


Wielkopolska Izba Przemysłowo – Handlowa z siedzibą w Poznaniu jest organizacją o charakterze regionalnym, dobrowolną, apolityczną i niezależną, funkcjonującą w ramach samorządu gospodarczego. Reprezentuje interesy skupionych w niej firm zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Jest przewodnikiem, doradcą i opiekunem w kontaktach krajowych i zagranicznych.
Misją izby jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw oraz skuteczne reprezentowanie interesów regionalnych mikro, małych i średnich firm. Wszechstronnie przygotowany zespół Pracowników Wielkopolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej wykona wszelkie zadania z zakresu podejmowania wszelkich inicjatyw gospodarczych w Wielkopolsce, legalizacji dokumentów handlu zagranicznego, promocji wielkopolskich przedsiębiorstw, kojarzenia partnerów, organizacji szkoleń, seminariów, warsztatów czy też śniadań biznesowych.
Udzielanie Członkom Izby pomocy w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych, organizacyjnych i prawnych związanych z obejmowaniem i prowadzeniem przez nich działalności zarobkowej to główny cel izby. Jednak, swoje działania skupiamy również na kultywowaniu tradycji wielkopolskiej gospodarności oraz propagowaniu i wspieraniu przedsiębiorczości obywateli, jako podstawy rozwoju ekonomicznego.