Antyweb.pl o trasie edukacyjnej w Data Center 2

Jeden z najpopularniejszych polskich serwisów technologicznych promuje Centrum Badań Technologii Informatycznych Beyond.pl, w którego skład wchodzi m.in. trasa edukacyjna. Od stycznia 2017 Data Center 2 odwiedziło już ponad 600 osób.

Beyond.pl za cel stawia sobie zarówno rozbudowę usług wirtualizacyjnych, wprowadzanie nowych rozwiązań IT, jak również edukację rynku. Trasa ma za zadanie nie tylko prezentować możliwości Data Center 2, ale także pokazywać potencjalnym i obecnym klientom oraz partnerom, jak w ogóle funkcjonuje centrum danych.

Beyond.pl pracuje obecnie nad aplikacją, która będzie intuicyjnym i bezpiecznym narzędziem do zgłaszania chęci odwiedzenia Data Center 2. Aktualnie aplikować można e-mailowo na adres hospitality.dc2@beyond.pl. Niebawem poznańskie centrum danych stanie się także unikatową przestrzenią edukacyjno-szkoleniową. – Chcemy, aby wizyta w naszej siedzibie nie była zwyczajnym spotkaniem biznesowym. Dzielimy się wiedzą zarówno biznesową, jak i techniczną oraz posiadanym know-how – komentuje Michał Grzybkowski, prezes Beyond.pl.

Cały teksty dostępny na stronie www.antyweb.pl.