Beyond.pl aktywnie w południowo-wschodniej Polsce

16-17 maja zespół Beyond.pl brał udział w Konferencji Partnerskiej Podkarpackiego Klubu Biznesu. Jest to pierwsze dla firmy tego typu wydarzenie w południowo-wschodniej części Polski. Celem udziału w konferencji było zakomunikowanie przedstawicielom biznesu, iż poznańskie Data Center uruchomiło lokalny zespół konsultantów IT i sprzedaży.

Beyond.pl jest obecnie jedyną firmą z branży Data Center w Polsce, która oferuje klientom tak szeroką gamę usług IT. Polski rynek dojrzał już do korzystania z chmury obliczeniowej. Pytanie pozostaje tylko jakiej? I właśnie w odpowiedzi na to pytanie pomaga Beyond.pl.

– Przez ponad dziesięć lat budowaliśmy swoje kompetencje cloudowe i dziś jesteśmy gotowi świadczyć usługi w oparciu o różne technologie wirtualizacji (VMware, KVM, Azure), w dowolnym modelu biznesowym (public, private, hybrid cloud) i z dogodnym dla klienta zakresem administracji IT. Ta unikatowa oferta przekłada się na każdy obszar biznesu. Zespołom IT daje elastyczną i wydajną infrastrukturę, obszarowi finansów możliwość optymalizacji kosztów, zespołom compliance gwarancję spełnienia standardów i wytycznych wynikających z regulacji prawnych – mówił podczas konferencji Tomasz Sobol, dyrektor marketingu w Beyond.pl.

Firmy zainteresowane rozmową z przedstawicielami Beyond.pl w południowej Polsce mogą się kontaktować pod numerami telefonów: 665 588 173, 662 021 021.

Więcej informacji na temat naszych usług cloudowych: VMware | e24cloud | Azure Stack