Beyond.pl dołącza do Broadcom Advantage Partner Program

Beyond.pl, wiodący dostawca usług data center, chmury i Managed Services w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, przystępuje do programu partnerskiego Broadcom Advantage Partner Program. 

Broadcom Advantage Partner Program to nowy program partnerski stworzony przez Broadcom po przejęciu VMware. Udział w nim jest dostępny dla dostawców wyłącznie na bezpośrednie zaproszenie przez Broadcom. Beyond.pl jest jednym z nielicznych dostawców usług IT w Europie Centralnej, który został wytypowany do uczestnictwa w inicjatywie. Dołącza do programu w roli VMware Cloud Service Provider (VCSP) jako Premier Partner. Ten poziom partnerstwa umożliwia Beyond.pl sprzedaż całego portfolio produktów VMware by Broadcom. Uruchomienie programu odbędzie się 1 maja 2024 r. 

Przystąpienie do programu partnerskiego Broadcom Advantage Partner Program gwarantuje naszym klientom niezakłóconą kontynuację świadczeń usług chmury dla biznesu VMware oraz utrzymuje nasze uprawnienia do budowania i utrzymywania środowisk prywatnych i publicznych na technologii VMware niezależnie od miejsca ich lokalizacji  – tłumaczy Wojciech Stramski, CEO Beyond.pl.  

Beyond.pl wspiera i rozwija środowiska klienckie VMware, które są utrzymywane zarówno w centrach danych spółki, jak i w ośrodkach innych dostawców oraz modelu on-premise. VMware jest również jednym z fundamentów technologicznych, na którym Beyond.pl zbudował kompleksową ofertę BaaS (Backup as a Service) i DRaaS (Disaster Recovery as a Service). Spółka zapewnia odtworzenie systemów i danych w chmurze prywatnej lub współdzielonej VMware w czasie i scenariuszach zgodnych z indywidualnymi wymogami biznesowymi klienta. 

Zaproszenie Beyond.pl do kontynuacji partnerstwa to wyraz uznania dla jakości dostarczanych usług oraz wiedzy całego zespołu. To również sygnał dla rynku i firm poszukujących sprawdzonego dostawcy, że jesteśmy właściwym partnerem technologicznym. Od wielu lat budujemy wewnętrznie kompetencje w obszarze technologii wirtualizacyjnych, w tym systematycznie rozbudowujemy dedykowany zespół obsługujący wymagające projekty VMware. Aktualnie utrzymujemy i zarządzamy bardzo złożonymi środowiskami chmurowowymi VMware, na których utrzymywane są kluczowe systemy biznesowe naszych klientów, zarówno w instalacjach on-premise, jak i off-premise – dodaje Wojciech Darłowski, Członek Zarządu Beyond.pl ds. Chmury i Managed Services.  

Beyond.pl jest jednym z największych i najdłużej działających partnerów VMware z obszaru Cloud Service Provider w Polsce. W 2023 roku został pierwszym polskim dostawcą chmury VMware spełniającym wymogi budowy środowisk suwerennych. W 2022 r. z kolei jako pierwszy polski partner dołączył do projektu wspierającego cel osiągnięcia zeroemisyjności – VMware Zero Carbon Committed. Beyond.pl spełnia wszystkie kluczowe założenia inicjatywy, w tym wykorzystanie w 100% energii odnawialnej do zasilania centrów danych, wysoką efektywnych energetyczną obiektów centrodanowych i zaangażowanie w inicjatywy z zakresu zrównoważonego rozwoju.  

Broadcom Advantage Partner Program to kolejny program partnerski, do którego dołącza  Beyond.pl. Firma od niemal 20 lat dostarcza zaawansowane usługi centrodanowe, chmury obliczeniowej i usług zarządzanych w ramach współpracy z liderami w sektorze IT, takimi jak VMware by Broadcom, Intel, HPE, Dell Technologies, Microsoft, Veeam, NTT DATA Business Solutions, Fortinet. Klienci decydujący się na usługi Beyond.pl posiadają dostęp do kompleksowej oferty z zakresu utrzymania infrastruktury, który obejmuje kolokację, łączność, chmury prywatne, hybrydowe i publiczne, wspierane przez szeroki zakres Managed Services. Klientów obsługuje 80+ wysokiej klasy ekspertów technicznych, z czego ponad 30% to seniorzy z ponad 15-letnim doświadczeniem w złożonych projektach IT. Beyond.pl obsługuje aktualnie około 500 polskich i międzynarodowych firm. Jej wyłącznym właścicielem jest Kulczyk Investments SA, globalna grupa inwestycyjna z polskim rodowodem, obecna w ponad 30 krajach, na 4 kontynentach. 

***

Pobierz informację prasową: