Beyond.pl na Security Excellence w Warszawie

Dlaczego firmy z branży finansowej i ubezpieczeniowej nie muszą bać się chmury? Na to pytanie odpowiedział Maciej Madziała, Architekt Rozwiązań IT w Beyond.pl, podczas ostatniego etapu Security Excellence 2018 – w Warszawie.

– Rozwiązanie Azure Stack zostało stworzone z myślą o zastosowaniu, w którym klient chce wykorzystać chmurę dostarczaną z lokalnego data center w celu uzyskania krótszego czasu dostępności, szybszej transmisji danych oraz możliwości zorganizowania audytu. Projektując usługę wzięliśmy pod uwagę potrzeby firm z sektorów, w których istotną rolę odgrywają bezpieczeństwo i ochrona danych, mowa tu głównie o branży finansowej i ubezpieczeniowej. Dzięki Azure Stackowi takie organizacje będą mogły korzystać z zalet chmury, jednocześnie spełniając wymogi prawne dotyczące przetwarzania oraz przechowywania danych na terytorium Polski – mówi Maciej Madziała.

Security Excellence to ogólnopolski program wymiany wiedzy i doświadczeń wśród osób odpowiadających i tworzących strategię cyberbezpieczeństwa firm i instytucji publicznych.
Warszawa była ostatnim z pięciu miast w Polsce, w którym odbyła się tegoroczna edycja programu poświęcona cyberbezpieczeństwu. Pozostałe spotkania miały miejsce w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu.

Więcej informacji na temat rozwiązań chmurowych w sektorze regulowanym znajdziesz w naszym White Paper: Azure Stack dla branży finansowej.