CEO i założyciel Beyond.pl na okładce „Strefy Biznesu”

W październikowym numerze magazynu „Strefa Biznesu” wydawanego na terenie Wielkopolski znajduje się kilkustronicowy artykuł opisujący działalność naszych centrów danych. Na okładce wydania jest Michał Grzybkowski, Prezes Beyond.pl.

Moim marzeniem i wizją jest, żeby stać się najważniejszym centrum obliczeniowym dla całej Europy Środkowo-Wschodniej. Od Litwy, Łotwy, Estonii przez Polskę, Czechy i Słowację, po Węgry, Rumunię, nie ma dziś żadnego technologicznego lidera – mówi CEO Beyond.pl.

Artykuł pokazuje nie tylko technologiczne aspekty działalności data center, ale także wartość danych we współczesnym świecie oraz wskazuje, jak istotnym czynnikiem są ludzie nadzorujący sprzęt i środowiska IT klientów: „To, co w poznańskim projekcie unikatowe, to szerokie podejście do danych. Tu nie tylko firma daje miejsce na cudze serwery. Tu klient może zostać wsparty lub wręcz zastąpiony w przetwarzaniu danych. Dzięki temu nie tylko nie musi budować własnej serwerowni, ale w ogóle porzucić myślenie o szczegółach technicznych. Firma zaopiekuje się jego systemami, bazami danych i będzie nimi kompleksowo administrować.”

Pełny artykuł autorstwa Leszka Waligóry z „Głosu Wielkopolskiego” dostępny jest w październikowym wydaniu drukowanym oraz online. Materiał opatrzony został autorskimi zdjęciami Grzegorza Dembińskiego wykonanymi we wnętrzach Data Center 2.