Konferencja TranS4mator Biznesu – Wszystko o wdrożeniu i konwersji na SAP S/4HANA

Beyond.pl, Hicron, Reda Hat, Veracomp i SAP w zjednoczonych siłach eksperckich wyjaśniali zagadnienia związane z wdrożeniem i konwersją na system SAP S/4HANA.

24 września, podczas konferencji TranS4mator Biznesu, siedziba Beyond.pl stała się centrum edukacji o najnowszych możliwościach i rozwiązaniach systemu SAP. Wydarzenie było inicjatywą podjętą w odpowiedzi na nurtujące wielu klientów niewiadome związane z tym, jaki system ERP wybrać, jak przygotować się do wdrożenia SAP, na czym skupić uwagę, jakie możliwości daje S/4HANA i czy warto zdecydować się na konwersję. Zależało nam, by skupiając w jednym miejscu doświadczonych praktyków, przedstawić korzyści wynikające z wdrożenia SAP S/4HANA, jednocześnie radząc, jak zrobić to bezpiecznie i efektywnie.

Partnerska współpraca Hicron i Beyond.pl trwa od wielu lat. Wspólnie z sukcesem wspieramy klienta w zakresie dostarczenia wszystkich komponentów umożliwiających kompleksowe wdrożenie tak złożonych projektów, jak implementacja systemu SAP. Hicron zapewnia skuteczne wdrożenie i integrację SAP, a Beyond.pl infrastrukturę i optymalizację środowiska.

Optymalizacja środowiska ma ogromne znaczenie w dokładnym dopasowaniu rozwiązań infrastrukturalnych, by klient ponosił koszty wyłącznie za zasoby, których aktualnie potrzebuje, z możliwością elastycznego i szybkiego ich zwiększenia lub zmniejszenia. W Beyond.pl rozpoczynamy ją już na etapie projektowania rozwiązań, a monitorujemy od momentu udostępniania klientowi środowiska testowego i deweloperskiego. HANA w chmurze w modelu SAP TDI to efektywne finansowo rozwiązanie do budowy elastycznego i wydajnego systemu SAP, które umożliwia strategiczne zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym.

Wykłady naszych ekspertów uzupełniał networking, indywidulane konsultacje i wycieczka po naszym centrum danych, podczas której uczestnicy konferencji osobiście mogli sprawdzić, jak dbamy o najwyższą jakość usług oferowanych przez Beyond.pl.