Przewodnik po chmurze hybrydowej pod patronatem Beyond.pl

Redakcja magazynu „ITwiz” we współpracy z Beyond.pl przygotowała bezpłatny informator dotyczący trendów w zakresie cloud computingu.

Tematyką publikacji jest m.in. integracja firmowego środowiska IT z chmurą, migracja do clouda czy regulacje prawne związane z tą technologią. Raport potwierdza, że dla wielu przedsiębiorstw wykorzystanie chmury jest podstawą sukcesu w erze cyfrowej.

W dodatku m.in. na temat infrastruktury Data Center 2 oraz praktycznego wykorzystania chmury opowiada Bartłomiej Danek, wiceprezes Beyond.pl. – Chmura sprawdzi się̨ wszędzie tam, gdzie mówimy o dynamice działalności i obciążeń w zakresie przetwarzania danych – zaznacza Danek. – Nie mam tu na myśli wyłącznie zróżnicowanego okresowo ruchu na stronach internetowych. Chodzi np. o systemy finansowo-księgowe i raportowe, rozwiązania analityczne, ale także obciążenia związane z renderowaniem treści wideo na potrzeby działów marketingu czy wykorzystaniem oprogramowania magazynowo-sprzedażowego – wylicza członek zarządu Beyond.pl.

Pobierz bezpłatnie przewodnik