Beyond.pl i HPE zapraszają na webinar „Infrastruktura hybrydowa pod kontrolą”

Beyond.pl i HPE zapraszają na webinar „Infrastruktura hybrydowa pod kontrolą” organizowany wspólnie z redakcją magazynu Computerworld. 

Termin: 23.03.2021
Godzina: 11.00
Miejsce: online
Czas: 60 minut
Rejestracja: kliknij TUTAJ (rejestracja jest wymagana)

 

Migracja do chmury to dziś jeden z synonimów transformacji cyfrowej. Ważne, by wykorzystując chmurę we wsparciu rozwoju – organizacja nie traciła z oczu podstawowego celu zmiany. Cloud computing powinien być uzasadniony biznesowo – zarówno w wymiarze zapewnienia ciągłości usług, jak i opłacalności inwestycji. 

Współcześni managerowie IT muszą zadać sobie pytanie: „Czy jesteśmy w stanie czerpać z doświadczenia chmurowego i wszystkich atrybutów cloudu, takich jak: elastyczność, skalowalność i dostępność – zachowując jednocześnie pełną kontrolę kosztową i bezpieczeństwo?”.

 

Tak! Wystarczy skorzystać z takiego modelu utrzymania infrastruktury, który jest zgodny z celami biznesowymi organizacji.

Polscy przedsiębiorcy właśnie otrzymują doskonałe narzędzie do przyspieszania cyfrowego biznesu – chmurę od Beyond.pl opartą na HPE GreenLake. Najbezpieczniejsze data center w Europie Centralnej wykorzystuje możliwości HPE Greenlake, aby dostarczać usługi infrastrukturalne o najwyższych standardach bezpieczeństwa, on-demand i jednocześnie elastyczne kosztowo. Podczas webinaru opowiemy o szczegółach i zaletach tej usługi, m.in.:

  • Jaką chmurę dostarcza Beyond.pl na HPE Greenlake?
  • Czy hybrydowy model utrzymania infrastruktury jest optymalny finansowo i biznesowo?
  • Praktyczne case study wykorzystania HPE GreenLake w różnych modelach na przykładzie firm z branży retail, produkcji, energetyki.

 

Dla kogo?
Webinar jest przygotowany merytorycznie jest dla osób zarządzających i odpowiedzialnych za obszar IT oraz osób zainteresowanych optymalizacją budżetów infrastrukturalnych.

 

Prelegent
Piotr Podlawski, Cloud Business Director, Beyond.pl
–  ekspert z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży IT. Od ponad 8 lat wprowadza firmy w świat cyfrowej transformacji – rozwiązań chmurowych, multicloud i hybrydowych. Doradzał i realizował projekty chmurowe m.in. dla firm z sektora retail, energy & utilities, e-commerce, w start-upach oraz firmach produkcyjnych. Certyfikowany ekspert technologii Microsoft. Od 2019 roku pełni obowiązki Cloud Business Directora w Beyond.pl, dostawcy usług data center i cloud computingu w Polsce i Europie.

Marcin Szymanik, Service Provider Sales, Hewlett Packard Enterprise – związany z branżą IT od 2008 roku. W HP/HPE jest od 2010 roku, gdzie zaczynał jako wsparcie sprzedaży kontraktów serwisowych. Od 2012 pracuje na stanowisku samodzielnego handlowca, który z powodzeniem doradza i oferuje rozwiązania IT dla swoich klientów. W roli Service Provider Sales poszukuje nowych możliwości sprzedaży i współpracy z czołowymi dostawcami chmury publicznej, prywatnej oraz usług w Polsce.

Zapraszamy do udziału!