Zostań Partnerem Beyond.pl

Oferujesz komplementarne rozwiązania?
Wdrażasz i rozwijasz systemy ERP, prowadzisz działalność konsultingową i doradztwo biznesowe albo projektujesz rozwiązania IT?
A może po prostu szukasz nowych źródeł dodatkowego zysku?

Już dziś zacznij zarabiać dzięki współpracy z innowacyjnym data center.

1. Nawiąż współpracę

Skontaktuj się z naszym działem handlowym, wybierz model współpracy, ustal interesujące Cię warunki

2. Oferuj rozwiązania

Dołącz rozwiązania i usługi Beyond.pl do swojej oferty i sprzedawaj je w wybranym modelu

3. Zarabiaj bez ograniczeń

Zwiększ swój zysk dzięki przychodom z pozyskania każdego Klienta. Zarabiaj na większej marży korzystając ze specjalnych rabatów

Zasady współpracy

 • Obniżka kosztów
  Dedykowane ceny na usługi centrum danych i chmury obliczeniowej pozwolą Ci zmniejszyć koszty dla Klienta końcowego.
 • Szersza oferta
  Przystępując do Programu Partnerskiego poszerzasz swoją ofertę o rozwiązania i usługi centrum danych Beyond.pl. Pozwoli Ci to dotrzeć do nowych segmentów, przedstawić szerszą ofertę, zoptymalizować i przedłużyć czas umów dotychczasowych Klientów.
 • Większa elastyczność
  Innowacyjne rozwiązania Beyond.pl zwiększają nie tylko szybkość dostarczania usług i ich stabilność, ale i różnorodność.
 • Lojalni i zadowoleni Klienci
  Szerokie portfolio Beyond.pl gwarantuje, że Twój Klient zawsze otrzyma rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb. Zbudujesz trwałą więź, bazując nie tylko na jednorazowym zysku z sprzedaży, ale abonamentowej płatności za świadczone usługi.
 • Transparentne warunki współpracy
  Koniec problemów z obsługa gwarancyjną. To Beyond.pl dba o sprzęt i jego stabilność. Umowa SLA gwarantuje Twoim Klientom stabilność działania a Tobie bezpieczeństwo biznesowej współpracy.
 • Szkolenia
  Pomożemy Ci zrozumieć przewagi technologiczne i biznesowe naszej oferty chmury obliczeniowej i usług data center oraz przeprowadzimy warsztaty dla Twojego zespołu handlowego. Otrzymasz dostęp do naszej Bazy Wiedzy i wspólnie zaprojektujemy schematy sprzedaży.
 • Promocja i reklama
  Otrzymasz dostęp do biblioteki materiałów reklamowych całej oferty Beyond.pl. Dodatkowo na potrzeby rozwiązań whitelabel i kooperacji zapewnimy Twojemu projektowi dedykowane wsparcie promocyjne.
 • Dedykowany architekt IT
  Zespół inżynierów w Beyond.pl jest do Twojej dyspozycji. Pomoże Ci w czasie spotkań z Klientami, skonsultuje aspekty techniczne Twojej oferty oraz zaprojektuje rozwiązanie dedykowane dla Twojego Klienta.
 • Sprzedaż
  Do Twoich usług jest również zespół handlowców Beyond.pl, którzy pomogą Ci w dopracowaniu oferty, przygotowaniu się do rozmów czy stałej obsłudze posprzedażowej.

Model partnerski

Oferujesz usługi jako autoryzowany partner

Model reselerski

Oferujesz nasze usługi pod własną marką

Model współdziałania

Razem tworzymy wspólne oferty

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Beyond.pl Sp. z o.o. (Beyond.pl) z siedzibą w Poznaniu (61-248) przy ul. A. Kręglewskiego 11. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności