Beyond.pl Partner Network

Rozwijaj biznes z liderem usług data center, chmury i Managed Services w Polsce. Dołącz do Programu Partnerskiego Beyond.pl.

Wyślij zgłoszenie

Dołącz do programu partnerskiego Beyond.pl Partner Network.

Najbezpieczniejsze usługi data center, chmury i Managed Services w Polsce dostępne dla Ciebie i Twoich klientów. Zostań naszym partnerem, zwiększ konkurencyjność i generuj nowe przychody.

Jesteśmy dostawcą kompleksowych usług utrzymania infrastruktury IT, która obejmuje kolokację, chmurę (prywatną, hybrydową, publiczną suwerenną) wspieraną przez usługi Managed Services. Łączymy najwyższe standardy bezpieczeństwa data center na polskim i europejskim rynku z neutralnością telekomunikacyjną oraz znacząco niższym zużyciem energii niż konkurencyjne centra danych w kraju i regionie.

Dołącz do społeczności firm będących częścią programu partnerskiego Beyond.pl Partner Network i oferuj szerokie portfolio usług Beyond.pl.

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Porozmawiajmy o współpracy!

Dla kogo jest program Beyond.pl Partner Network?

Niezależnie czy reprezentujesz dużą organizację, czy jesteś ekspertem IT w jednoosobowej firmie, zapraszamy do programu Beyond.pl Partner Network. Do programu mogą dołączyć firmy reprezentujące różne branże. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach.

Integrator IT

Integratorzy IT

 

case study zatrudnienie

Firmy doradcze
i consultingowe
 

Software house

Software house

 

firmy szkoleniowe | Beyond.pl partner network

Firmy szkoleniowe
z zakresu IT
 

Operatorzy telekomunikacyjni i internetowi

Operatorzy telekomunikacyjni
i internetu

Firmy hostingowe

Firmy hostingowe

 

Usługi dla e-commerce i retail

E-commerce


Agencje kreatywne i digital

Agencje kreatywne
i digital
 

Korzyści z udziału w programie partnerskim Beyond.pl Partner Network

priorytety dla firmy | ikona

Większa konkurencyjność

Uzupełnienie własnej oferty o usługi kolokacji, infrastruktury dedykowanej, chmurę obliczeniową w każdym modelu (publiczną, prywatną, suwerenną, multi-cloud), Managed Services oraz mix wyżej wymienionych to sposób na umocnienie pozycji u aktualnych klientów i szansa na zwiększenie sprzedaży. Dostarcz swoim klientom usługi, których potrzebują.

Local support | Beyond.pl

Techniczne wsparcie ekspertów

Inżynierowie i architekci IT Beyond.pl pomagają w rozmowach i w zaprojektowaniu modelu utrzymania środowiska IT klientów. Nie musisz certyfikować się z usług oferowanych przez Beyond.pl. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Prosty model współpracy

Dołączasz do programu od razu po podpisaniu umowy partnerskiej, bez zbędnej biurokracji.

Transparentny system rozliczeń

Gwarantujemy jasny proces wypłacania premii, który określa umowa partnerska.

ikona zarobki zaangażowanie

Prowizja zależna od zaangażowania

Brak zobowiązań w osiąganiu wyników sprzedażowych. Nie narzucamy minimalnej progów sprzedaży. Ty decydujesz o poziomie aktywności w programie.

Zysk w Beyond.pl partner network

Dodatkowy kanał przychodów

Nasz program partnerski to dodatkowe źródło stałego przychodu w Twojej organizacji.

Bezpieczeństwo i ciągłość usług IT

Twoi klienci poprawiają bezpieczeństwo firmowych zasobów i ograniczają przestoje. Oddajemy do ich dyspozycji centra danych spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, co potwierdzają niezależne jednostki: certyfikacja ANSI/TIA-942 Rated 4 i norma EN 50600 Klasa 4. Beyond.pl Data Center 2 charakteryzuje się 100% bezawaryjnością od uruchomienia w 2016 r.

Niskoemisyjne usługi IT w Twoim portfolio

Spełniamy oczekiwania klientów, którzy chcą ograniczyć ślad węglowy firmowych zasobów IT. Nasze centra danych to pierwsze w Polsce i regionie obiekty zasilane w 100% energią ze źródeł odnawialnych. Charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną i konsumują mniej energii niż konkurencja
(PUE 1.2 dla Data Center 2). Dołącz do z nami do zrównoważonej transformacji cyfrowej!

Dlaczego partnerstwo z Beyond.pl?

VMware chmura | Beyond.pl

Bogate portfolio rozwiązań chmurowych

Kompleksowe portfolio usług chmurowych w modelu prywatnym, publicznym, multi-cloud, suwerennym. Budujemy i utrzymujemy środowiska chmurowe na bazie wielu technologii, w tym VMware, Microsoft Azure, Microsoft Azure Stack HCI oraz KVM (autorska chmura e24cloud).

Pełen pakiet usług infrastrukturalnych od jednego partnera

Zajmujemy się kompleksowo utrzymaniem infrastruktury IT – kolokacja, infrastruktura dedykowana, środowiska chmurowe i Managed Services. Jedyny partner o tak szerokiej ofercie usług infrastrukturalnych na rynku z własnymi centrami danych.

Niezawodne centrum przetwarzania danych

Beyond.pl Data Center 2 to jeden z najbezpieczniejszych centów przetwarzaniach danych w Unii Europejskiej, co potwierdza niezależna certyfikacja ANSI/TIA-942 na poziomie Rated 4 oraz norma EN 50600 Klasa 4. Od uruchomienia w 2016 roku obiekt charakteryzuje się 100% ciągłością działania.

Dedykowana | Beyond.pl

Agnostyczny partner technologiczny

Nie jesteśmy dostawcą jednej technologii. Naszym celem jest dostarczanie usług na sprawdzonych, bezpiecznych i najnowocześniejszych technologiach, które spełniają potrzeby naszych klientów. Do naszych partnerów należy Intel, HPE, Dell Technologies, Microsoft, Pure Storage, VMware, Megaport, Cisco, Juniper, NTT Data, Veeam, Fortinet.

Wysoka jakość usług

Posiadamy najwyższe standardy w zakresie ochrony danych i informacji, w tym, ISO 27001, PCI DSS w zakresie przetwarzania danych kart płatniczych oraz SOC 2 Typ 1 i Typ 2 dotyczący gromadzenia i wymiany informacji.

Doświadczenie branżowe

Dostarczamy usługi IT od niemal 20 lat. Aktualnie obsługujemy około 500 polskich i międzynarodowych firm z wielu branż, m.in. handel, produkcja, e-commerce, SaaS, finansowa, bankowa, medyczna oraz podmioty sektora publicznego.

Zespół ekspertów

Nasz zespół ekspertów technicznych to ponad 80 wysokiej klasy specjalistów, z czego 30% to seniorzy z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze projektów IT.

ograniczenie śladu węglowego

Wspieramy zrównoważoną transformację cyfrową

Dzięki podejmowanym inicjatywom i inwestycjom jesteśmy dziś jednym z najbardziej niskoemisyjnych dostawców usług data center i chmury w kraju oraz regionie.

Często zadawane pytania:

Czy uczestnictwo w programie Beyond.pl Partner Network jest odpłatne?

Uczestnictwo w programie partnerskim Beyond.pl Partner Network jest całkowicie bezpłatne. Nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Jak dołączyć do programu Beyond.pl Partner Network?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a nasz zespół odezwie się do Ciebie w ciągu 48 godzin. Na pierwszym spotkaniu poznajemy się i przedstawiamy zasady współpracy.

Czy muszę spełniać określone cele sprzedażowe po wejściu do programu Beyond.pl Partner Network

Program Beyond.pl Partner Network to brak zobowiązań w osiąganiu wyników sprzedażowych. Twoje zaangażowanie zależy wyłącznie od Ciebie.

Jakie firmy mogą zostać Partnerami programu Beyond.pl Partner Network?

Beyond.pl Program Network jako inicjatywa jest otwarta na współpracę z wieloma sektorami. Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się m.in. integracją systemów IT, consultingiem IT, szkoleniami IT, przedstawicieli software house`ów, firmy oferujące usługi dla e-commerce i retail, operatorów telekomunikacyjnych, firmy hostingowe, czy agencje kreatywne.

Ile zarobię dzięki programowi Beyond.pl Partner Network?

Wysokość wynagrodzenia jest zależna od zaangażowania oraz sukcesów sprzedażowych. Szczegóły w tym zakresie przedstawimy potencjalnym partnerom na bezpośrednim spotkaniu.

Kiedy zacznę zarabiać w programie Beyond.pl Partner Network?

By otrzymać wynagrodzenie w programie Beyond.pl Partner Network musisz podpisać Umowę Partnerską oraz rekomendować klienta, który zakupi usługi Beyond.pl lub obsłużysz dla niego projekt z wykorzystaniem naszych usług.

Jakie wsparcie otrzymam od Beyond.pl?

W ramach programu Beyond.pl Partner Network możesz liczyć na wsparcie sprzedażowe, presales oraz techniczne. Nasze zespół jest do Twojej dyspozycji podczas rozmów z klientami.

Mam dodatkowe pytania. Jak się z Wami skontaktować?

Wyślij wiadomość na adres marketing@beyond.pl.