Współpraca i rozwój. Beyond.pl Partners Day 2024 – podsumowanie spotkania z partnerami

Blisko 20 lat doświadczenia w branży data center, chmury i Managed Services oraz przywilej dostarczania wymagających projektów wysokiej jakości klientom z różnych regionów geograficznych i branż nauczyły nas, że sukces w biznesie to efekt współpracy wielu podmiotów. Budowanie ze swoim środowiskiem relacji partnerskich w powinno być oparte o  uczciwość, przejrzystość i komunikację.

Z tego powodu stworzyliśmy program partnerski “Beyond.pl Partners Network”, który otwiera nowe możliwości rozwoju biznesu dla nas i naszych partnerów, a klientom końcowym możemy dostarczać większą wartość. 28 lutego spotkaliśmy się w centrali Beyond.pl z obecnymi i przyszłymi partnerami, by na żywo porozmawiać o wspólnych perspektywach rozwoju biznesu. Beyond.pl Partners Day 2024 zgromadził przedstawicieli ponad 20 podmiotów z branży IT, w tym integratorów, firmy doradcze, consultingowe i hostingowe, a także operatorów telekomunikacyjnych i Internetu.

Części merytoryczna rozpoczęła się od przedstawienia nowości w ofercie Beyond.pl. Zgromadzeni goście dowiedzieli się szczegółów na temat usługi kolokacji “AI-Ready” w Data Center 2, Kubernetes w platformie e24cloud, Security Monitoring oraz oraz Backup as a Service (BaaS) służącej do realizacji procesu kopii zapasowych dla chmur (m.in. e24cloud, VMware, Microsoft Azure, Microsoft 365) ale tez systemów operacyjnych (Windows, Linux) i innych elementów środowisk IT, takich jak serwery, stacje robocze, baz danych czy kontenery.

W agendzie spotkania znalazły się także prezentacje obecnych, wieloletnich partnerów Beyond.pl. Krzysztof Zjawiński z DomData AG, Michal Florczyk z 7Technology oraz Michał Bosowski z Net-o-logy przedstawili case study realizowanych wspólnie z Beyond.pl projektów dla swoich klientów. Co więcej, Mateusz Trzciński z Arrow Electronics Polska przybliżył zgromadzonym narzędzie Microsoft Copilot oferujące wsparcie AI dla organizacji, a Maciej Węgierek z Sovva tematykę optymalizacji pracy organizacji, dzięki wdrożeniu rozwiązań typu czatbot i voicebot.

Nasi partnerzy podczas wystąpień wielokrotnie podkreślali, że współpraca z nami dostarcza ich klientom usługi oparte o najwyższe standardy bezpieczeństwa, neutralność telekomunikacyjną oraz ograniczanie śladu węglowego generowanego przez firmowe zasoby IT. Goście wzięli także udział w zwiedzaniu Beyond.pl Data Center 2, najbezpieczniejszego centrum danych w tej części Europy, co potwierdzają dwie niezależne jednostki: norma EN 50600 Klasa 4 i certyfikat ANSI/TIA-942 Rated 4.

Dziękujemy Arrow Electronics i Microsoft za objęcie patronatem strategicznym Beyond.pl Partners Day 2024. Serdecznie podziękowania kierujemy także dla ekspertów z DomData AG, 7Technology, Net-o-logy oraz Sovva za merytoryczne wsparcie wydarzenia.

Zapraszamy do kontaktu z Tomaszem Piętakiem, Presales Directorem, aby porozmawiać o możliwościach współpracy w ramach programu Beyond.pl Partner Network.