Data Center 2 Beyond.pl ponownie otrzymało certyfikat Rated 4

Beyond.pl utrzymuje 100% dostępności działania od momentu uruchomienia DC2 w 2016 roku.

Beyond.pl wiodący operator data center w Poznaniu, ponownie z sukcesem przeszedł certyfikację Rated 4 zgodnie z normą ANSI/TIA 942. Beyond.pl Data Center 2 utrzymuje pozycję jednego z najbezpieczniejszych centrów danych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej i działa zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. „Certyfikat Rated 4 jest jednym z najbardziej wymagających i restrykcyjnych standardów dla centrów danych. Cieszymy się z zakończenia z sukcesem ponownej certyfikacji”, mówi Aman Khan, CEO Beyond.pl

Certyfikacja ANSI/TIA wymaga szeroko zakrojonego audytu we wszystkich czterech obszarach: architektura, technologia, energetyka i telekomunikacja – w celu zagwarantowania niezawodności i redundancji infrastruktury centrum danych. Certyfikacja jest ważna przez trzy lata, a następnie musi zostać ponownie przedłużona.

Centrum danych Beyond.pl było pierwszym centrum danych w Europie Środkowej, które spełniło kryteria certyfikacji Rated 4. Od tego czasu jesteśmy wciąż konsekwentnie doceniani przez polskich i międzynarodowych klientów korporacyjnych za naszą zdolność do zapewniania niezawodnych i bezpiecznych usług infrastruktury centrum danych. Utrzymaliśmy niezwykle wysoki poziom standardów i mamy udokumentowany rekord 100% dostępności naszego DC2 od początku jego działania w 2016 roku. Zapewniamy rozwiązania kolokacyjne, a także hybrydowe rozwiązania chmurowe dla szerokiego grona klientów korporacyjnych i średnich firm” – dodaje CEO, Aman Khan.

Do pobrania: