Beyond.pl kilkukrotnie nagrodzony w prestiżowym rankingu Złota Setka Wielkopolski 2022 za działania CSR

23 maja 2023 roku, w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród „Złota Setka Wielkopolski”. Beyond.pl został wyróżniony w trzech kategoriach z zakresu CSR w rankingu wielkopolskich firmy, które wykazują się największą dbałością o pracowników, środowisko naturalne, innowacyjnością i postępem technologicznym oraz wynikami finansowymi.

Złota Setka Wielkopolski to plebiscyt, który składa się z dwóch rankingów: CSR oraz finansowego. Firmy w zakresie wyników finansowych oceniała Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu, a ranking CSR został oparty o opracowaną przez naukowców z poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego ankietę, którą firmy wypełniały dobrowolnie. Ankiety oceniało i wybierało zwycięzców jury ekspertów UEP.

Na przestrzeni ostatnich lat w Beyond.pl zrealizowaliśmy różne projekty z obszaru ESG, które zostały zgłoszone do pierwszej edycji plebiscytu Złota Setka Wielkopolski 2022” w 4 kategoriach konkursowych z zakresu CSR, który w pierwszej edycji plebiscytu przyciągnął kilkadziesiąt firm. 

Redakcja „Głosu Wielkopolskiego”, organizatora rankingu, kierując się ocenami ekspertów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przyznała Beyond.pl:

  • I miejsce w kategorii “Lider działań na rzecz pracowników” za systemowy CSR, spełniający światowe standardy etycznego biznesu w zakresie działań na rzecz interesariuszy wewnętrznych. Za spójny i konsekwentnie realizowany wieloaspektowy program wsparcia pracowników.
  • Wyróżnienie w kategorii “Lider ekologii” za kompleksowe zarządzanie aspektami środowiskowymi i dużą świadomość w zakresie kluczowych źródeł oddziaływania w tzw. środowiskowym cyklu życia swoich usług.
  • Wyróżnienie w kategorii “Lider dobrych praktyk w Wielkopolsce” za wspieranie technologicznej transformacji instytucji i organizacji z Wielkopolski.

Partnerami Głosu Wielkopolskiego, organizatora plebiscytu,m.in. Bank PKO, Enea, PZU, Miasto Poznań, PARP, BGK oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.