Beyond.pl partnerem konferencji chmurowej VMware Technology Forum 2023

20 kwietnia 2023 r. powraca do Polski w formie stacjonarnej najważniejsze wydarzenie z zakresu wirtualizacji i cloud computing czyli VMware Forum Technology. Główną tematyką tegorocznej edycji konferencji będzie wdrażanie, zarządzanie i zabezpieczanie środowisk multi-cloud. Nie zabraknie także przykładów wdrożeń chmury obliczeniowej z wykorzystaniem technologii wirtualizacyjnej VMware zrealizowanych w największych polskich firmach. Beyond.pl jest Gold Partnerem konferencji.

Na uczestników konferencji czeka duża dawka merytoryki w postaci wystąpień przedstawicieli VMware i partnerów technologicznych, case studies z wdrożeń, panele dyskusyjne oraz networking. Szczególnie zachęcamy do udziału  i wysłuchania panelu dyskusyjnego “Droga do chmury, czyli dowód na to, że świat nie jest czarno-biały”, w którym wystąpi nasz ekspert oraz przedstawiciele innych czołowych firm IT – HPE, Veeam, Intel, Dell Technologies oraz Google Cloud.

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska konferencyjnego Beyond.pl, aby porozmawiać na temat naszych kompetencji w zakresie utrzymania infrastruktury IT naszych klientów. Jako kompleksowy dostawa usług data center i chmury mamy doświadczenie w realizacji projektów cloudowych, multi-cloud czy hybrydowych łączących on-premise z off-premise (kolokacja) i środowiskami chmurowymi. Środowiska klientów są utrzymywane w firmowych centrach danych zasilanych w 100% zieloną energią, z czego Data Center 2 jest jednym z  najbezpieczniejszych serwerowni w Europie, co potwierdza certyfikat ANSI/TIA-942 na poziomie Rated 4.

Dla kogo jest VMware Technology Forum?

Konferencja skierowana do osób odpowiedzialnych za zagadnienia chmury obliczeniowej dla biznesu, począwszy od architektów i administratorów chmury, którzy tworzą i uruchamiają nowoczesne aplikacje, poprzez właścicieli platform i aplikacji, a skończywszy na deweloperach oraz operatorach sieci czy pamięci masowych. VMware Technology Forum 2023 to wydarzenie, którego nie mogą przegapić menedżerowie i specjaliści branży IT, poszukujący wiedzy na temat realizacji krytycznych projektów w oparciu o chmurę.

 

Data i godzina: 20.04.2023 r., godz. 13:30

Miejsce: Crowne Plaza Warsaw Hotel, Rondo Daszyńskiego 2

Agenda i rejestracja: https://vmware-technology-forum.pl/. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.