Beyond.pl nagrodzony tytułem HPE Service Provider Roku 2023

12 kwietnia br. w Warszawie odbył się Kongres Partnerów HPE 2024. Głównym punktem wydarzenia było wręczenie nagród partnerom z Polski za ubiegłoroczne osiągnięcia. Beyond.pl zwyciężył w kategorii Service Provider Roku.

W tym roku HPE Polska uhonorował firmy w 10 kategoriach. Beyond.pl został nagrodzony tytułem „Service Provider Roku 2023” za prowadzenie ambitnych projektów infrastrukturalnych dla klientów z wykorzystaniem rozwiązań multi-cloud, IaaS i kolokacji dla środowisk o znaczeniu krytycznym dla biznesu, takich jak SAP S/4HANA, w oparciu o model HPE GreenLake i światowej klasy centra przetwarzania danych.

Strategiczna współpraca między Beyond.pl i Hewlett Packard Enterprise została zainicjowana w 2021 roku wspólną ofertą opartą o rozwiązanie HPE GreenLake oraz bezpieczną i niskoemisyjną infrastrukturę centrów przetwarzania danych Beyond.pl dla klientów poszukujących bezpiecznych, zrównoważonych, innowacyjnych, elastycznych i hybrydowych środowisk IT.

W ramach uruchomionej kooperacji Beyond.pl Data Center 2 został autoryzowane przez HPE na centrum kolokacyjne dla firm chcących utrzymywać infrastrukturę HPE poza własną siedzibą. To aktualnie jedyne centrum danych w UE posiadające najwyższy stopień bezpieczeństwa potwierdzony przez dwie niezależne jednostki: certyfikację ANSI/TIA-942 Rated 4 oraz normę EN 50600 Klasa 4. Obiekt jest w 100% zasilany energią odnawialną i wyróżnia się wysoką efektywnością energetyczną (PUE 1.2), co plasuje go w gronie wiodących obiektów niskoemisyjnych w tej części Europy. Ponadto, klienci HPE mogą korzystać z kompleksowej oferty Beyond.pl, która obejmuje kolokację, chmury prywatne, hybrydowe i publiczne wsparte szeroką gamą Managed Services świadczonych przez ponad 120 wysokiej klasy ekspertów technicznych oraz zewnętrznych inżynierów HPE, z którymi spółka na stałe współpracuje. Tworzy to unikalny ekosystem usług przygotowany pod wyzwania związane z bezpiecznym, wydajnym i efektywnym kosztowo utrzymaniem infrastruktury IT.

Service Provider Roku to kolejne wyróżnienie przyznane przez HPE dla zespołu Beyond.pl. Potwierdzeniem naszych kompetencji we współpracy z HPE jest również:

  • tytuł “Service Provider 2022 w regionie CERTA” (Central Europe, Russia, Turkey and Africa) w ramach globalnego konkursu „HPE Partner of the Year”, którą przyznano nam spośród 2.000+ partnerów HPE działających w tej części świata podczas konferencji HPE Discover w Las Vegas;
  • nagroda główna w kategorii „Największy obrót w sprzedaży w segmencie Service Providers w 2022 roku w Polsce;
  • nagroda specjalna za najlepsze “Innowacyjne Osiągnięcia Technologiczne” w 2022 roku w Polsce.

O silnej pozycji Beyond.pl w roli Service Providera świadczy również przystąpienie do Broadcom Advantage Partner Program. Beyond.pl jest jednym z nielicznych dostawców usług IT w Europie Centralnej, który został wytypowany do uczestnictwa w inicjatywie. Dołącza do programu w roli VMware Cloud Service Provider (VCSP) jako Premier Partner.