Śniadanie z Innowacją organizowane przez Klub Polskiej Rady Biznesu

Jak stworzyć doskonałe warunki do innowacji? – na to pytanie odpowiedział w swojej prezentacji Łukasz Polak, wiceprezes Beyond.pl podczas wczorajszego śniadania z Innowacją.

Innowacje wymagają przede wszystkim dużo czasu i dobrej organizacji. Najlepszym rozwiązaniem jest przekazanie części zadań na zewnątrz, by móc skupić się na produkcie. W wielu firmach nadal funkcjonują mity dotyczące outsourcingu, które skutecznie zniechęcają odstraszają od tego typu usług. Przedsiębiorstwa są przekonane, że same mogą zrobić wszystko lepiej i taniej. Takiemu podejściu zaprzecza przypadek Concordia Ubezpieczenia. Dzięki outsourcingowi IT  w Beyond.pl udało się zaoszczędzić 40% kosztów realizacji projektu, skrócić czas realizacji o 1/3 oraz zwiększyć sprzedaż polis.

Śniadanie z Innowacją to spotkanie zainicjowane przez Klub Polskiej Rady Biznesu oraz Axis Mundi Consulting. Uczestnicy spotkania dzielili się wiedzą dotyczącą propagowania nowatorskich rozwiązań oraz  zastanawiali się jak wspierać inwestujące w wiedzę firmy.

Wśród zaproszonych gości byli m.in Rafał Plutecki, Szef Warsaw Campus Google, Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska. Spotkanie moderował Ivan Hernandez, Współzałożyciel The Digital Loop.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Łukasza Polaka.