Urząd Miasta Poznań o Centrum Badań Technologii Informatycznych

Centra danych są newralgicznym punktem globalnej gospodarki cyfrowej. Rozwój internetu, demokratyzacja dostępu do wiedzy,  wsparcie innowacji technologicznych i mobilności to nie tylko konieczność zapewnienia przestrzeni dla przechowywania zetabajtów danych ale i łączności umożliwiającej dostęp do nich i mocy obliczeniowej koniecznej do ich przetworzenia.

Strategiczna rola Centrum Badań Technologii Informatycznych Beyond.pl została już doceniona przez Urząd Miasta Poznań. Prezydent Miasta Jacek Jaśkowiak osobiście wmurował kamień węgielny pod nową inwestycję. BOI Urzędu Miasta Poznania tak pisze o nowym centrum danych:

„Budowa nowej serwerowni jest bardzo ważną inwestycja także z punktu widzenia miasta. Państwa firma to synonim międzynardowej jakości na poznańskim rynku. Stosowane przez Beyond.pl najnowocześniejsze rozwiazania technologiczne, najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz szeroko rozwinięta infrastruktura techniczna idealnie współgrają ze strategią rozwoju naszego miasta.
Data Center wyznacza dla Poznania nowe standardy i otwiera kolejne ścieżki rozwoju. Jesteśmy dumni, że Państwa firma postanowiła kontynuować swój rozwój w naszym mieście.”